İlan Verme Kuralları (Önemli Lütfen Okuyun)

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • MERHABA HOBİYE YAYLI VE GAZLILARDAN SONRA PCP İLE DEVAM ETMEK İSTİYORUM. HATSAN GLADIUS LONG BULLPUP 5.5 MM PCP HAVALI TÜFEKALMAYI PLANLIYORUM. SONRADAN REGÜLATÖR TAKABİLİRMİYİM.TAKABİLİRSEM BANA KAÇA MALOLUR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.SELAMLAR

• MERHABA HOBİYE YAYLI VE GAZLILARDAN SONRA PCP İLE DEVAM ETMEK İSTİYORUM. HATSAN GLADIUS LONG BULLPUP 5.5 MM PCP HAVALI TÜFEKALMAYI PLANLIYORUM. SONRADAN REGÜLATÖR TAKABİLİRMİYİM.TAKABİLİRSEM BANA KAÇA MALOLUR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.SELAMLAR

Hiç tavsiye etmem bu ve x modeli de kullandım hem ağır hemde at44 un aynisi bulbup modeller arasında kral breaker i tek geçerim

Diğer tüfeklerden benim tavsiyem

Hatsan isterseniz nova compac

Kral isterseniz jumbo

Huğlu da effecto tavsiyem dir

• teşekkür ederim. Taşıma sorunu yüzünden bulpap olmalı. Bu tûfeği seçmemdeki sebep Lw namlu olması. Elimdeki crosman a sadece namluyu 90 $ a aldım. O yüzden fiyat cazip geldi. Birde kurma kolunun fx wildcat benzeri olması idi.

• 2012'de üye olmuştum. Değişen ilan verme kuralına göre 50 mesaja tamamlayabilmek için "Hayırlı satışlar", "hayırlı olsun", "bilgi için teşekkürler" gibi boş ve anlamsız mesajlar yazmak zorunda kalacağım. Kusura bakmasın kimse lütfen.

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen emintolga ().

• Bi anda 50 hortlamış mesaj görmek saçma geliyor ama kısa çözümde bu oluyor yeni üyeler veya eski üye olupta mesaj sınırına takılanlar için.

Forumda zaten bir kaç eski üye ve yeni kayıt olup biraz tutunmaya çalışan arkadaşlar ile sallantıyla devam ediyor.

O yüzden kimse fazla yadırgamasın bence.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• YENİ

Bence yeni gelen üyelerin hayırlı olsun mesajları can sıkıcı(ben de yeniyim bu arada)

Sadece satış için foruma gelenlerin yıllardan beridir bilgisini,tecrübelerini paylaşan insanlardan farkı olmalı

Dert sadece satış ise bir sürü alışveriş sitesi var.Satış ilanları zaten birbirine giriyor gereksiz mesajlar yüzünden satılan ürün en başta, ihtiyacı olup acil ilan açan adamın ilanı arkaya düşüyor vs vs

Şahsi görüşümdür.

Saygılar

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF

• YENİ

2012'de üye olmuştum. Değişen ilan verme kuralına göre 50 mesaja tamamlayabilmek için "Hayırlı satışlar", "hayırlı olsun", "bilgi için teşekkürler" gibi boş ve anlamsız mesajlar yazmak zorunda kalacağım. Kusura bakmasın kimse lütfen.

Katılıyorum, gerçekten de can sıkıcı bir durum.