Evde Kullanılacak Havalı Tabanca Tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • seker ve yaralanirsin

Bu tur forumlarda insanlari bilincli olmaya davet ediyoruz.

||

• evet seker arkadaşlar.bayramda yakın mesafeden metal hedefe yaptığım atışta kurşun parcası sekip burnuma saplandı.yardım almadan çıkaramadım.ayrıca dün yaptığımız atışlarda yaklaşık yirmi beş metrede metal hedefe yaptığım atışların enaz üç tanesi altında atış yaptığımız ağacın dallarına sekti.atışlarımızda gözlük kullanmak ve fazlasıyla dikkatli olmak lazım.özellikle çocuklarımızı atış yaparken yanımızda bulundurmayalım.

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO

• Ev ortamında atış yapılırken hedef alınan yerin arkasında mutlaka bir ahşap plaka koymalı ayrıca atışlarınızı yaptığınız hedef kağıtlarınızın arkasında eski kıyafetlerinizden Örneğin bir kod pantolonun bir parçasını 3-4kat katlayarak ve arkasına kalın bir eski kitap ya da gazete leri üstüste koyup bantlayarak hedef alanının arkasına ulaşmayacağına ve Saçmanın ya da bilgininsekmeyeceğine emin olduktan sonra ve yine ev ortamında başka kişiler varsa sizin ile hedef arasında olmayacaklarından emin olun. Havalı oyuncaklar kullanırken dikkatli olunmalı ve kesinlikle şaka yapılmamalı.

evet seker arkadaşlar.bayramda yakın mesafeden metal hedefe yaptığım atışta kurşun parcası sekip burnuma saplandı.yardım almadan çıkaramadım.ayrıca dün yaptığımız atışlarda yaklaşık yirmi beş metrede metal hedefe yaptığım atışların enaz üç tanesi altında atış yaptığımız ağacın dallarına sekti.atışlarımızda gözlük kullanmak ve fazlasıyla dikkatli olmak lazım.özellikle çocuklarımızı atış yaparken yanımızda bulundurmayalım.

Sizede çok geçmiş olsun. Sanırım sizin de atış yaptığınız hedefinizin arkasındaki yüzeyi sert metal bir yüzeyde namludan çıkan peletin sekmesine neden olmuş. Hedefliğinizin arkasına eski kitap gazete ve onunda önüne darbeyi emebilecek yumuşaklıkta sünger kıyafet eski yastık gibi bir materyal koyup hedef kağıdıınızı bunun önüne koyarsınız ev ortamındaki çalışmalarımız daha güvenli geçecektir.

agt Havalı Hobiler agt

• Ben büyük bir kutunun içerisine evde bulduğum gazete, broşür vb. kağıt ile sıkı bir şekilde doldurdum hedef kağıtlarını bu kutu üzerine yapıştırıp öyle atış yapıyorum.Kesinlikle sekme olmuyor.Tüm saçmalar kağıt dolu kutunun içine gömülüp kalıyor...

Bora BR36

Armsan RS-A2

Hatsan Nova Star 5.5 mm

• Kimse üstüne alınmasın

Evde oynanmaz

Bu tip havalılar çok ama çok tehlikeli

Tehlikesiz gibi masum gibi görünüyor ama değiller

Bir de evde oynandıkça bu tarz oyuncaklarla ciddiyeti ve tehlikesi zamanla gözden kaçıyor ve tehlikeye daha çok mahal vermeye başlıyor

Aman dikkat lütfen

Şakaya gelmez

Çok ama çok TEHLİKELİLER

Masum değiller bu havalı grubu ürünler

• Sayın mno bende co2 ki tabanca alacam GAMO pt80 favorim demişsiniz alına bilirmi isabeti nasıl acaba cevabınıza göre ya pt80 Alacam yok olmazsa bende bi zoraki almayı düşünüyorum ancak ultranın namlusuyla çok büyük onun yerine light alınırmı çok fark varmı güç olarak airgunturk ailesi olarak cevaplarsanız sevinirim

• İsabetli atışlar için pellet atan yiv set li namlu bir tabanca almalısınız zorakinin light ıda ultrasıda mükemmeldir ultra fazladan 4.pompa fazladan güç demek

• Co 2 ile çalışan bb atan tabanca aldım zoraki den sıkılıp ama mesafe kısalıp isabet azalıp sadece art arda seri atışlar başlayınca zorakiden gerçekten sıkılmadığımı anladım

• Kesinlikle zoraki hp al.Grupta satanlar var çok uyguna veriyorlar bir bakmanı öneririm.Çok doğru tercih olacaktır.

İyi günler 4 aylık sıfırdan farksız zoraki hp 01-02 ultra var düşünürseniz. 420 tl yer zonguldak ereğli. Tel 05353651349.