Kral Phuncher Mega 5.5 mm 330 cc Yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamın aleyküm Hobidaşlarım

Ben Kral Phuncher Mega almayı düşünüyorum nasıl olduğu atış grupman vs hakkında bilgisi olan abilerim ve ustalarım yorumlarınızı bekliyorum

Şimdiden hepinize teşekkür ederim

• Selamın aleyküm Hobidaşlarım

Ben Kral Phuncher Mega almayı düşünüyorum nasıl olduğu atış grupman vs hakkında bilgisi olan abilerim ve ustalarım yorumlarınızı bekliyorum

Şimdiden hepinize teşekkür ederim

Senin için en iyi kaynak you tube ;) Ama kullanan arkadaşlarım var hepsi memnun.

• bende bu silahı almak üzereyim mega 2 modelini. Ancak internette pek saglikli bilgi bulamadim . Kullanici arkadaslar biraz bilgi verirlerse iyi olur. Ayrica kral ın kendi sayfasinda Kral puncher mega 2 5.5 kalibre icin atis sayisi 46 olarak verilmis. Ancak diger puncher mega modellerinde 5.5 icin 84 atis yazmis silahta farkli bi sistemmi var yoksa sayfaya mi yanlis yazildi.

• Official Post

Bu kral puncher mega s modeline gez ve arpacık takılabiliyor mu? Takılabiliyorsa nasıl ve nereden temin edilebilir?

fabrikayı arayın cüzzi miktarlar ile satın alabilirsiniz.

büyük ihtimalle gez arpacık takılıyor.

agt agtagt