N 11 Yaylı ilk izlenim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu gün elime geçen Kral N11 Arborel (ahşap görünümlü plastik:/) Yaylımı :)))) Büyük bir hızla namlu temizliği yapıp sıfırlama ve hedef atışları yaptım.

Önceki kullandığım Hatsan mod 99 ile çoooook denememize rağmen beceremediğimiz düzgün grupmanlı sıfırlamayı 3. atışta 4 cm çapa - 4.atışta 2 delik bitişik 3. 2.5 cm olarak yaptım .

(21 metre gez arpacık )

Atışlarımı masa üzerinden destekli Gez-Arpacık yaparak ....

35 m 30*30( 3de3) - 20*20(3de3) - 10*10 (3de2) olarak vurdum.

50 m 40*40 (3de3) - 30*30 (3de2) - 20*20 (3de2) isabetle vurdum.

mod 99 ile ulaşıp ulaşmadığından emin olamadığım 145 m mesafedeki 4metrelik kapıyıda sesini duyarak tınılattım .;grin;

Gelelim beğenmediğim kısma Ahşap görünüm yerine gerçek ahşap olsaydı belki 500-750 gr ağır olurdu ama daha hoş olurdu . ( yapan varsa ahşap kundak yaptırmayı düşünüyorum :thumbup:)

kaplamanın rengi sitesinde görselinden daha koyu tonlu güzel.

gez arpacık güzel kaybolmuyor. mod 99 arpacık silikleşiyor.

Mod99 dan daha güçlü bir tüfek üst üste yaptığım 15 atştan sonra iki ellle kurma ihtiyacı hisediyorsun .

Biraz daha kullanıp dizellemesi geçip sakinleşince değişimleri paylaşmaya çalışacağım .

Resim işini beceremedim

AA S400 MPR FT nikko 10-50*60

PUNCHER PRO 5,5 walter 8-32*50

mauser k98

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Ahmet44 ().

• Hayırlı olsun Ahmet hocam guzel ve net bir anlatım,,Demekki Kralın yaylılarıda çok basarılı,,pcp lerınde oldugu gıbı

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf