Havalı Tüfek Atış Yerleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese Merhaba,

Foruma yeni üye oldum.İsmim Yakup, 41 yaşındayım ve İstanbul / Kadıköy' de ikamet ediyorum.

Öncelikle havalı silah ile atıcılığa yeni merak salmış biri olarak bu forumdan oldukça faydalandığımı belirtmeliyim. Görüş, öneri ve deneyimlerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.

Dün akşam giriş seviyesi ve uygun fiyatlı bir havalı tüfek sipariş ettim. Kimseyi rahatsız etmeden ve kolluk kuvvetleri ile de problem yaşamayacağım İstanbul Anadolu yakasında

atış yapabileceğim alanların ( ücretli poligonlar hariç ) nereleri olduğu bilgisine ihtiyaç duyuyorum.

• merhaba.hayırlı olsun.ben pendik te oturuyorum atış yapmak için akfırata giderim arasıra.bu aralar piknikçiler yoğun olduğu için boş yer bulmak sıkıntı oluyor.

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO

• @aevbas Tesekkur ederim..Rahatça atış yapabileceğim yakın bir yer bulmak kolay olmayacak gibi görünüyor :)

Bu arada bu konuyu forumun yanlış bir bölümünde açtığımı farkettim. Moderatör arkadaşlar kusuruma bakmasın lütfen

• Ben de Anadolu yakasında oturuyorum ve yakın yer bulamadığım için bu hobiden biraz soğudum.