Dürbün sipariş hakkında

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar, aliexpres veya opticplanet sitelerinden dürbün sipariş eden sorunsuz eline geçen var mı? Gümrüktü vergisiydi vs başımız ağrır mı? Yurt içinde pahalı malesef. :(

dıana 460 magnum

• Şansa kalmış ama mutlaka ptt ile gelsin, o zaman şansın biraz daha fazla. Bazen gümrüğe takıldığı oluyor. O zaman da hem emniyetten yazı getirmen gerekiyor. hemde gümrük vergisi ödemen. Vergiyi de üzerinde yazan dan değil kredi kartı extresine göre alıyorlar.

atakimi.png   Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• valla bn dün anahtarlik aldim onu bile acmislar paket gümrük tarafindan inclendi diyo paket de açılmış ptt ile geldiayrica gümrük sunma ücreti ve damga vergisi diye de 5 lira ucret aldilar gümrük vergisi olmamasina ragmen ona bile bu kadar bakiyolarsa küçücük paket ve bi de para aliyolarsa bnce iyi düşünün

Röhm Twinmaster Top .177 ohhunt 4.5*20

hatsan at44-10 long lw regli vector optic 6-25*56 ffp

Steyr LP2 .177
    Benjamin pcp pistol .22 ,Nikula 2-6*28
    Kral bullpup .22
    Ekiz regli at 44 long lw .22,
    Hawke 3-12x44
    CYMA CM.030 Aep airsoft glock
    Benjamin discovery .22
    Zoraki Ultra .177 , Stoeger 4X32

Röhm Twinmaster sport .177
    Hatsan At 44 Tactical .22 ,Sniper 6-24*50
    Stoeger X20 .177 Stoeger 3-9*40

Crosman 8077 Uzi .177
    Hatsan Mod 25 .177

• daha önce bnmdr almisligim var sorunsuz geldi ama sanırım isler artik daha zor

Röhm Twinmaster Top .177 ohhunt 4.5*20

hatsan at44-10 long lw regli vector optic 6-25*56 ffp

Steyr LP2 .177
    Benjamin pcp pistol .22 ,Nikula 2-6*28
    Kral bullpup .22
    Ekiz regli at 44 long lw .22,
    Hawke 3-12x44
    CYMA CM.030 Aep airsoft glock
    Benjamin discovery .22
    Zoraki Ultra .177 , Stoeger 4X32

Röhm Twinmaster sport .177
    Hatsan At 44 Tactical .22 ,Sniper 6-24*50
    Stoeger X20 .177 Stoeger 3-9*40

Crosman 8077 Uzi .177
    Hatsan Mod 25 .177

• yılbaşından önce aliexpress üzerinden 112 dolarlık bir ürünü sipariş etmiştim ve sorunsuz geldi. Siparişten önce firmaya bizdeki gümrük limitini bildirmiştim. O zaman 30 euro limit vardı 15 dolarlık bir ürün gibi yazıp yollamışlardı. Genel olarak çok ürün satan satıcılar ülkemizdeki gümrük limitini biliyorlar. Ürün kadar satıcıda önemli, demek istediğim bir modeli seçtiyseniz onu en çok satan satıcıya göre listeleyin ve çoksatanlar içinde Türkiye den alan kişi sayısına bakınız. Ben alımlarımda buna dikkat ediyorum.

• Teşekkürler bilgiler için arkadaşlar, kazasız belasız atışlar dilerim herkese

dıana 460 magnum

• tamamen şans işi kim ne derse desin kesin bilgi değildir, gelmez alma sakın diyenlerede, al kardeşim hiç birşey olmaz diyenede inanmayın...

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbsup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • Tmamaen şans işi.takılma ihtimali her zaman yarı yarıya.genelde emitasyon ürünler burdakının yarı fiyatından az. Ama vector hawke marka alacak olursanız burdan farkı yoktur. alacagınız satıcı ile iletişime geçip 15 dolar fıyat yazdırın ve oyuncak dürbün el feneri vs.. birseyler yazması takılmasını bır nebze önler. ben 3 tane sipariş verdim geldi. arkadaş sipariş verdi takıldı

• bazı firmalar faturaya düşük fiyat yazıyorlarmış, bu sayede takılmadan geliyormuş...

gerçi bu şekilde de vergi kaçırılmış oluyor...

GAMO Whisper IGT 4.5 mm

Umarex Colt Government 1911 A1

Bora BR36

Hatsan Nova Star 5.5 mm

• merhabalar... ben 2 ay kadar önce 18 dolara 4x32 aldım, mesaj attım üzerine el feneri yazın dedim gümrük sorun çıkartır diye... dürbün geldi arızalı idi artıkıl yan dönmüş vaziyette 18 dolara bukadar dedim... beklemek istemedim söktüm artıkıl üflesem parçalanacak gibi, biraz uğraştım, bastım japonu montajını yaptım, denemesini yaptım çalışıyor, fakat bilmiyorum ileride buğu yaparmı bilmem, malum azot gazı basmak lazım.... iyi dürbünlerde var fakat 70-80 dolardan başlıyor, dolarda yükseldi, aynı hesaba gelir, zam yoksa tabi.....

• dürbün biraz riskli olabilir kargoda darbe alıp artıkıl yamulabilir.

• 6/24-50 bushnell aoeg alın. satıcı ile iletişime geçin 30 dolar altı fıyat yazsın bandrole. yaklaşık 250 tl cıvarı. şu ana kadar 3 dürbün aldım.sorun yaşamadım. Ama her zaman yarı yarıya risk var

• turkiye piyasasi ikinci el satis fiyati 200 250 300 350 artı kargo olacak sekilde idi herkez tuttura bildigi fiyattan satılığa koyuyor bu ürünü

Aliexpress üzerinden 37 dolara kargo dahil yani 147 tl'ye almistim.. dolar zamlarindan önce iyiydi

6/24-50 beileshi aoeg aldim 16 17 gunde geldi

Paket gumrukte acilmadi bile

mod 135 qe vorteks Browning 3-9x40 ;avci;

Sarsılmaz Cobra 12ga. pompalı
    Huğlu kooperatif 12ga. Otomatik
    Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• Arkadaşlar ben yabancı bir siteden almayı düşünüyorum 25 dolara buldum bir parça ama dolara vurunca bana çok pahalı gibi geldi.

Güncel dolar kuru bu şekilde doğru ise: https://piyasa.paratic.com/doviz/dolar/

Sizce düşmesini beklemem gerekir mi? Yoksa daha fazla çıkmadan al gitsin mi dersiniz :D

Gümrükte sıkıntı çıkar mı birde?

• Tavsiyem o fiyata iyi bir dürbün çıkmaya bilir. 40 dolar civarı bushnell 6-24x50. 70 dolar civarı Leupold 6-24x50. Yada Hawke retikıl olan 80 dolar civarı 6-24x50 dürbünler daha iyidir. Bushnell kullandım Leupold kullanıyorum. Tavsiye ederim.

• Eger azıcık daha beklerim derseniz. Benim yeni dürbün gelince bendeki bushnell 6-24x50 dürbünü yurtdışı fiyatına verebilirim.

atakimi.png   Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Arkadaşlar, zoraki için mildotlu 2-7-28 gibi minimum boyutlarda dürbün arıyorum. Satmak isteyen irtibat kurabilir.

dıana 460 magnum

• Tavsiyem o fiyata iyi bir dürbün çıkmaya bilir. 40 dolar civarı bushnell 6-24x50. 70 dolar civarı Leupold 6-24x50. Yada Hawke retikıl olan 80 dolar civarı 6-24x50 dürbünler daha iyidir. Bushnell kullandım Leupold kullanıyorum. Tavsiye ederim.

bende aliexpresten dürbün siparişi verecem Bsa 3-9x40 veya diana 4-16x44 düşünüyorum. Mod 135 qe ye takacak. Başka önerisi olan var mı ?

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Avsezonu ().