Yeni Nesil KWC Beretta M92A1 Blowback Full Metal Sıfır Seri ve tekli atış,550TL

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
 • Tabancam satılıktır ilgilenenler 05424204402 nolu numaradan fotolara bilgiye erişebilir. Kwc m92a1 Blowbackli full metal şarjörü çıkıntısız modeldir, seri ve tekli atış yapabilmektedir. Seri ve tekli atış pimi kabze kenarında konumlandırılmıştır sökümü takımı orjinal silah gibidir.


  Video kendime aittir.


  agt Havalı Hobiler agt

  Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen mno ().

 • mno

  Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık : “KWC Beretta M92 Blowback Full Metal Sıfır Seri ve tekli atış” Yeni Başlık: “Yeni Nesil KWC Beretta M92A1 Blowback Full Metal Sıfır Seri ve tekli atış”.
 • mno

  Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık : “Yeni Nesil KWC Beretta M92A1 Blowback Full Metal Sıfır Seri ve tekli atış” Yeni Başlık: “Yeni Nesil KWC Beretta M92A1 Blowback Full Metal Sıfır Seri ve tekli atış, KARGO DAHİL 550TL”.
 • mno

  Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık : “Yeni Nesil KWC Beretta M92A1 Blowback Full Metal Sıfır Seri ve tekli atış, KARGO DAHİL 550TL” Yeni Başlık: “Yeni Nesil KWC Beretta M92A1 Blowback Full Metal Sıfır Seri ve tekli atış,550TL”.