1500 TL altı pnömatik hassas pellet tabanca tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba,

Kusura bakmayın, jargona pek hakim değilim. Bir süre gençlik sporun havalı tabanca atıcılık antrenmanlarına katıldım. Antrenman zamanları uymadığı için devam edemedim. 10 mt havalı tabanca çalışması için, 1500 TL altı pnömatik hassas pellet atan tabanca tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Bulabilirsen röhm top m sport öneririm , deneyimim oldu .

Weihrauch Hw 100 S (.177)

• Bulabilirsen röhm top m sport öneririm , deneyimim oldu .

Teşekkür ederim freebaba07. Jargona pek hakim değilim. Pnömatik derken kurmalı demek istemiştim. Tabancayı tanımlamak için "kurmalı" mı demeliyim?

Bahsettiğin tabanca için sanırım kompresör gerekiyor.

Ben şimdiye kadar;

- Weihrauch hw 40

- Zoraki hp 01

- Umarex Walther CP88 Competition'a baktım.

Walther tüplü olduğu için biraz kafamda soru işareti oldu. Tüpü bitirmek zorunda olmak falan. Zorakinin tasarımı, ergonomisi biraz kötü gibi göründü.

Bakış açım, 10mt hassas, evde kullanılabilir, ergonomi olarak müsabaka silahlarına yakın bir şeyler.

• Sayın usr2033 size hitap amaçlı ve forum kuralları gereği kendinizi tanıtalım başlığı altında tanıtmanız gerekmektedir, sorunuza gelecek olursak alın bir zoraki isabetinden bıkarsınız, pnömatik sistem tek tek atışlı, kurmalı, geri tepmesiz yurdumuzun gururu bir havalıdır kalibre olarak 4.5mm. Öneririm, kaba görüntüsüne takılmayın ele çok iyi oturur, müsabaka kalite bir tabancadır, saygılarımla.

• zoraki 4.5 ve kalan paraya kaliteli pelletler

Zoraki ultra 5.5 & 4.5
    Stoeger x20 suppressor 4.5
    Hatsan mod 125 sniper 5.5
    Hatsan mod 125 th 5.5

Hatsan Flash 5.5

Hatsan Nova Compact LW 6.35

Diana Mod54 AirKing 5.5

Hatsan At44 WX-10 Long LW 5.5

Hatsan BT65 Long LW 6.35

Walther Talon Magnum 4.5
    Walther Falcon Hunter 5.5