Yurtdışından online olarak Airguns siparişi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba, kötüm Türk dili için özür dilerim, burada iletişim kurmak için Google Translate'i kullanıyorum.

İlk önce Avusturya'lıyım ve Türkiye'den bir havalı tüfek almakla ilgileniyorum, tam olarak "Kral Süper Jumbo 5,5" hakkında. Burada satın alırken çok zor ya da çok pahalıdırlar.

Birkaç mağaza ile iletişime geçtim ama daha fazla açıklama yapmadan gönderemedikleri cevabı aldım.

Bu yüzden bu forumu buldum ve hava tabancalarıyla ilgili yasal ülke düzenlemeleri hakkında burada soru sormak istedim.

Türkiyede posta yoluyla hava tabancaları gönderilmesine izin var mı? Ve onları Avusturya gibi yabancı ülkelere göndermeye izin var mı?

Burada Avusturya’da hava tüfeği ile ilgili bir düzenlememiz yok, burada kısıtlama olmaksızın her şeye izin verilmektedir. Yani benim için hiçbir ithalat sorunu yok.

Soru şu: Türkiye’de insanlar izin veriyor mu, aslında onları ülke dışına gönderiyorlar mı?

Teşekkür ederim,

Daniel

• Mevcut yasalar dahilinde mümkün değil. Biz yurtiçinde dahil gönderi yapamıyoruz.

• firma ile bir görüşün.

belki yurt dışındaki bayiler aracılığıyla satış işlemi olabilir

Bora BR36

Armsan RS-A2

Hatsan Nova Star 5.5 mm

• zor gibi uluslararasi kargo silah almaz alsa bile sizin gümrükte takilir