hatsan hercules ve hatsan bullboss arasındaki farklar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabalar. Hercul güç tüfeğidir. 1000 cc yaklaşık 87 joule enerji 1200 1300 fps dir. ve ağır bir tüfektir.

bulboss kısa kundak 250 cc 50 joule cıvarı 850 fps dir.her iki tüfekte ayrı kategori tüfekleridir.

• merhabalar. Hercul güç tüfeğidir. 1000 cc yaklaşık 87 joule enerji 1200 1300 fps dir. ve ağır bir tüfektir.

bulboss kısa kundak 250 cc 50 joule cıvarı 850 fps dir.her iki tüfekte ayrı kategori tüfekleridir.

teşekkür ederim herküles bully ve kral puncher arasında kaldım. test videolarının büyük kısmı hatsan ile yapılmış kralla ilgili tam fikir oluşturamadım bu iki pcp hakkında görüşleriniz nedir acaba.

• teşekkür ederim herküles bully ve kral puncher arasında kaldım. test videolarının büyük kısmı hatsan ile yapılmış kralla ilgili tam fikir oluşturamadım bu iki pcp hakkında görüşleriniz nedir acaba.

kullanıcılar arasında kral sevende var hatsan sevende. hercul ve buly güç tüfegı.buly herculden farkı tek tüp ve kısa kundak başka fark yok. dıger kategorı yerlı tufekler genelde orta sevıye tufeklerdır. 100 m cıvarı atış yapacaksanız kral alınabılır. bully alacaksanız en az 100 için almalısınız.50 m atacağım dersenız buly israf olur .yeni çıkan nova star effecto gıbı tüfekler iddalı. bence bıraz bekleyın. yakında tam test vıdeoları çıkar meydana.