YOK MU SATILIK HAVALILAR, EKİPMANLAR. Özellikle Mod 95 aranıyor.

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhabalar.:wel:co:m

Forumu biraz daha canlandırmak adına satmayı düşündüğünüz tüfekler, tabancalar, pelletler, aksesuarlar, optikler, reddotlar, okçuluk ile ilgili, ateşli tüfekler ile ilgili, vs ufak tefek de olsa bu gönderi altında paylaşalım diyorum. En azından görüp de birinin aklına yatarsa kenarda duracağına başkası alıp kullanmış olur.

Ayrıca satın almayı düşündüğünüz şeyleri de paylaşabilirsiniz. Elinde olup satmayı düşünen olursa herkesin işi görülmüş olur. Mesela ben mod 95 arıyorum =)

Sevgilerle AirgunTurk Ailesi agt

(Not: illa bu gönderi altına yazılacak diye bir şey yok tabi ki yeni konu da açılabilir. =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3x9x32 ;tufey#

Mod 125 sniper+red dot 1x33 (dağlara taşlara +;tuftabV# )

Crosman 1077 + NİKULA 3.5-10x40 Lazer ( (50 metre gider) m;s,S )

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;#taban^l

hatsan mod 80 + red dot (nokta atışı ;tufey#) (Satıldı)
    crosman 1077 + Co2 kit + Holosight
    Geologic initech yay seti + ekstralar:thumbup: (Satıldı)
    At-44 Long Lw + Hawke 6-24x50 mil-dot IR + 6lt scuba+aparat ;tufey# (Satıldı)

• Hatsan barrage 5.5 var

İsteyen yazsın

Tüm set tüp dürbün ne ıvır zıvırı varsa

Çok uyguna vercem

Faturalı

1 aylık ürün

Sıkıldım uğraşmıyorum ondan satıyorum

• Durbun ve tupu ayri satmayi duşunurmusunuz.

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO

• Ben de mildotlu dürbün ve pcp pompa arıyorum satmak isteyenler mesaj atabilir, kısa sürede dönüş yaparım.

smith.gif

• tasko 6x24-50 kırmızı yeşil ışıklı dürbün var 20 atış anca atıldı

boşta duruyor satabilirim.

Hatsan Mod 135 qe Vortex

• Kral NP-02 3 ayrı namlusu vardır. 5.5mm(45cm keninden moderatörlü, 26 cm) ve 4.5mm (32 cm)

bütün oringleri geçen hafta yenilendi.

5.5 ve 4.5 arasında kolay geçişe imkan sağlayan fabrika çıkışlı kolay değiştirilebilen iki adet (4.5-5.5)pellet itici ve anahtarı vardır.

Silahın kutu içeriği komple duruyor reddotu daha hiç kullanmadım bile.

Tam dolumda 205-110 bar arası 180 atış yapıyor. 18 grain ile 100 mt den cok rahat şişe kırabiliyor.

Plastik taşıma cantası. Kargoda deforme olmus ama cok iyi calısır durumda.

Silah kozmetik olarak 10-9.5 puan alır. İsabeti gerçekten cok iyi durumdadır.

isteyene hatsan pcp pompa + olarak verilir.

(:

║▌│█│║▌║││█║▌ ║▌║ ||║
    ©2014 TümHaklarSaklıdır®||

• Kardeş yaşıyor musun sen ya aylar yillar oldu görüşmeyeli =)

vazgeçilmezlerim;

• ** Zoraki HP01-2 **

03.11.2017de aldım.
    250 adet gamo pro hunter bitti.
    Gamo hunter impact de sanırım 50-100 arasında kaldı.
    Kozmetik, teknik arızası yoktur.

pcp'ye kaynak oluşturmak için.

Satıldı _ Zoraki Hp 01-02 Ultra - 4.5mm (00045) :thumbup: 

• Son zamanlarda bende Zorakileri inceliyorum. Desteksiz isabet mesafesi ne kadar sezer bey? birde bunların ultra ve düz modelleri varmış sanırım. Ultra olan 1 pompa daha fazla basınç alabiliyor sanırım. Yorumlarınız nedir kullanan olarak. Satma sebebiniz nedir ayrıca? Benimde alır satarım diye çekincelerim var.

Bu arada alperen neden mod 95 almak istiyorsun. Bende yıllarca yaylı kullandım, sonra pcp ye geçtim şimdi de nedense tekrar güçlü bir yaylı aklımdan geçiyor ama tabancalara da göz kırpıyorum, tabancalarda da pcp mi pistonlu mu kararsız kaldım. Şu anki pcp den çok memnunum ama tüp taşımadan özgür de olmak istiyorum.

• Kardeş yaşıyor musun sen ya aylar yillar oldu görüşmeyeli =)

(: valla yaşamaya çalışıyoruz. yılda bir girip kim var kim yok bakıyorum. eski ekip maalesef kalmamış. :)

║▌│█│║▌║││█║▌ ║▌║ ||║
    ©2014 TümHaklarSaklıdır®||

• Son zamanlarda bende Zorakileri inceliyorum. Desteksiz isabet mesafesi ne kadar sezer bey? birde bunların ultra ve düz modelleri varmış sanırım. Ultra olan 1 pompa daha fazla basınç alabiliyor sanırım. Yorumlarınız nedir kullanan olarak. Satma sebebiniz nedir ayrıca? Benimde alır satarım diye çekincelerim var.

Bu arada alperen neden mod 95 almak istiyorsun. Bende yıllarca yaylı kullandım, sonra pcp ye geçtim şimdi de nedense tekrar güçlü bir yaylı aklımdan geçiyor ama tabancalara da göz kırpıyorum, tabancalarda da pcp mi pistonlu mu kararsız kaldım. Şu anki pcp den çok memnunum ama tüp taşımadan özgür de olmak istiyorum.

sizin bahsettiğiniz nedenden dolayı yaylı kullanıyorum ben. tüpü var aparatı var dolumu var vs. Ben sadece tüfeği ve mermisini alıp gidiyorum. tabi ki bir pcp kadar ince atışlar yapamıyorum. Ama 30-100 metre arası atışlar da şişe kırmak bana yetiyor. bende de AT44 long lw vardı gerçekten isabetli bir tüfekti ama ağırlığı beni zorluyordu. illaki bir yere dayanıp atış yapmak gerekiyordu. bir de taşıma sıkıntısından dolayı o zamanlar satmak durumunda kalmıştım. şimdi imkanım var ama fazla uğraşmak istemiyorum. bu yüzden yaylıya yöneldim. mod 95 i ise dürbün kızağından dolayı istiyorum. hem 22 hem 11 mm olduğu için ve orta sınıf yaylı olduğu için istiyorum =) bu sınıf tüfeklerin hepsinin gücü aynı sayılır. belki ilerleyen zamanlar da pcp ye geçişte yapabilirim ama yaylıları satmam onların yeri ayrı =)

vazgeçilmezlerim;

• (: valla yaşamaya çalışıyoruz. yılda bir girip kim var kim yok bakıyorum. eski ekip maalesef kalmamış. :)

nerede o eski Airgunturk =) yapacak bir şey yok kalan sağlar bizim olsun kardeşim =)

vazgeçilmezlerim;

Kendime ait zeytinliğim var. Bu alanda denediğim en uzak mesafe 45 m. 45 m'den desteksiz ayakta GreenGas tüpünü rahat bir şekilde vurabiliyorum. Ultra tercih etmemin sebebi daha fazla pompa yaparak tahrip gücünü artırabiliyorum. grupman performansı dışında bir şeyleri kırıp parçalamak rahatlatıcı. Örneğin; raki şişesini 1 pompa ile kıramazken 3 pompa ile 12m.'den kırabildim. Satma sebebimi ilk postta yazmıştım zaten pcp alacağım..

Satıldı _ Zoraki Hp 01-02 Ultra - 4.5mm (00045) :thumbup: 

• bende kral mega puncher 5.5

Kral pompa ve optima dürbün 3-9 42 var

Haziran 23 faturalı yani yeni. Toplasan ancak 10 gün kullandım. Aksu avdan aldım. Pcp işi bana teferüatlı geldi o kadar para da verdim çabası. İsteyen olursa uygun bir fiyata satmayı düşünüyorum.

• merhaba arkadaşlar.satmak istediğiniz ürünlere bir fiyat belirleseniz daha güzel olur diye düşünüyorum.

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO

• Hatsan Mod 85 vortrex 4.5

3 kutu pellet atılmıştır toplamda

Optima tüfeğin üzerindeki orjinal dürbünü mevcut

1 kutu jsb pellet

Satılıktır

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen onnurr ().

• Hatsan Mod 85 vortrex 4.5

3 kutu pellet atılmıştır toplamda

Optima tüfeğin üzerindeki orjinal dürbünü mevcut

1 kutu jsb pellet

Satılıktır

Fiyat?

vazgeçilmezlerim;