Zoraki dürbün 2-6-28

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar, zoraki de kullanmak üzere 2-6-28 tarzındaki küçük boyutlu dürbünlerden memnun olan var mı? Artıkıl kalın mı? 220 tl eder mı? Bilgi tavsiye veren herkes teşekkür ediyorum

dıana 460 magnum

• Nikula 2 6 28 kullandım zorakide ama kaynak mesafesi yüzünden reddot ile takas yaptım yanağı geze dayamak gerek yoksa dürbün çok şık oluyor boyut olarak zoraki ye

• Long eye dürbün kullanmanız gerekir.

• Hocam normal dürbünde dürbün göz arası odaklanma mesafesi 5-10 cm iken long eye dürbünlerde bu mesafe 25 cm civarıdır.

• hayırlı satışlar hocam

• Türkbull bullmaster 5.5 - utg leapers 8-32x56 accushot
    • YENİ

Merhaba arkadaşlar, zoraki de kullanmak üzere 2-6-28 tarzındaki küçük boyutlu dürbünlerden memnun olan var mı? Artıkıl kalın mı? 220 tl eder mı? Bilgi tavsiye veren herkes teşekkür ediyorum

Kardeş hangi sitede 220 lira link atabilirmisin.

• YENİ

Long eye dürbün kullandim lakin onda da başin konumuna göre artıkil sürekli yer degistiriyo o yüzden pek hosuma gitmedi mildot da cogunda yok ve artıkil kalin

Röhm Twinmaster Top .177 ohhunt 4.5*20

hatsan at44-10 long lw regli vector optic 6-25*56 ffp

Steyr LP2 .177
    Benjamin pcp pistol .22 ,Nikula 2-6*28
    Kral bullpup .22
    Ekiz regli at 44 long lw .22,
    Hawke 3-12x44
    CYMA CM.030 Aep airsoft glock
    Benjamin discovery .22
    Zoraki Ultra .177 , Stoeger 4X32

Röhm Twinmaster sport .177
    Hatsan At 44 Tactical .22 ,Sniper 6-24*50
    Stoeger X20 .177 Stoeger 3-9*40

Crosman 8077 Uzi .177
    Hatsan Mod 25 .177

• Merhaba arkadaşlar, zoraki de kullanmak üzere 2-6-28 tarzındaki küçük boyutlu dürbünlerden memnun olan var mı? Artıkıl kalın mı? 220 tl eder mı? Bilgi tavsiye veren herkes teşekkür ediyorum

Kardeş hangi sitede 220 lira link atabilirmisin.

Bora ithalat sitesinde mevcuttu 1 ay önce, çin malı ürün, karar veremedim. Gez göz arpacık ile devam ediyorum

dıana 460 magnum

• ben beretta 4x32 kullanıyorum, long eye relief özelliği olmamasına rağmen dipciği de modifiye etmemin avantajıyla rahat kullanıyorum memnunum