Dagınık grupman 15m torpedo 150 vortex

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu gamo pro hunter 15.43 lerin 5.51 5.52. Si. Yok mu beyler

şu 5.51, 5.52 lere çok takılmayın tecrübe ile gördüm ki ucuz saçmaların çaplarında bir standart yok.aynı kutudan çıkan saçmaların bile çapları farklı oluyor. bu nedenle grupman dağınık oluyor. gamo için rahatlıkla söyleyebilirim ki namluya 5.52 çapında olan bazı markaların saçmasından daha zor giriyor. bu da çapının aslında 5.5 ten çok olduğunu gösteriyor. gamo saçması bir fiyat performans ürünüdür. tavsiye ederim. daha iyisi de var ama çok pahalı.

diana mod 48/52- 177

• gamo pro hunter yolda bekliyorum bakalim nasil sonuç alacaz.

• eğer 25 kuruşluk grupman yapıyorsanız başka bir şey aramaya gerek yok. sitelerdeki fantastik grupmanları şimdilik kafanıza takmayın, keyfinize bakın 25 kuruş yeterlidir. bence iyi.

diana mod 48/52- 177

• zaten kendi yapimim tüfek sehpasi kullaniyorum pek mikronluk olmadigi için ufak tefek kacmalar oluyor..

• tüfeğin namlusunu kontrol et kardeş sağa sola oynuyormu genelde bu sorun oluyo sallanıyorsa tonavidayla sık sıkılaştır.

• Namlu iyi sorunu yok. Grupmanda fena degil sehpadan kaynaklaniyo zaten