süpernova güç arttırımı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

nova, at44, süper nova hepsinin sistemi aynı.

Bende Nova var. fabrikadan geldiğnde 18 graini 940 larda atıyordu sevmedim gücünü kapattım 850 lere çektim. hem isabeti arttı hemde hava tüketimi güzel oldu.
    NOT: Novaların 250 bar calısma basıncı olmasına kanmayın. standart bir nova 250 barda valfi çok iyi açamıyor fps de aşırı zıplamalar yaşatıyor.
    idealini deneyerek buldum. 175 -110 bar arası kaliteli 60 atış yapıyor. 250 bar basmayın.

agt agtagt

• Sadece tüp ve namlu boyu farkı var diğerleri aynı benim bilidiğim. Yani süpernovanın bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Birde fazla güç arttırımı silahin isabetine olumsuz etki yapacaktır.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Cemal 250 100 bar arası atış sayısı çok fazla oluyor. Bende crono yok ama dediğin gibi arada zıplamalar oluyor 220-140 arası ben çok kararlı gördüm tüfeği. Bende de var 6.35 nova compact ama kaba geldiği için genelde cricketi kullanmayı tercih ediyorum

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel