Galatian güç düştü tavsiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 4 ay önce aldığım hatsan galatian 3 havalı tüfeğimin gücü belirgin şekilde düştü servisine gönderdim geri geldi hala aynı çekiç yayını değiştirdiklerini söylediler ama durum aynı bi bilgisi olan var mı neyden kaynaklı olabilir

• Namlu kirli ise ondan kaynaklı olabilir onun dışında çekiç yayı valf ten kaynaklı olabilir. Aklıma başka bişi gelmiyor daha tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Çekiç yayı yeni değişti ondan kaynaklı değilmiş namlu oringlerini de değştirdim belirgin bir düşüş var eskiden 40 metrede üst 3 vuruyordu şuan aynı sıfırlamayla 40 metrede üst 1,5 vuruyor

• Çekiç yayı yeni değişti ondan kaynaklı değilmiş namlu oringlerini de değştirdim belirgin bir düşüş var eskiden 40 metrede üst 3 vuruyordu şuan aynı sıfırlamayla 40 metrede üst 1,5 vuruyor

Bundan anlaşılmayabilir. Chrono ölçümü yaparsanız daha belirgin olur ya da penetration testi. Atış sayısında değişiklik yoksa pellet iticinin oralarda kaçak olabilir. Gerçi o ringleri değiştirdiğinizi söylediniz ama bi kontrol edin isterseniz

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$