chronograph hız testi ölçüm cihazı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar. Chrono ölçüm cihazı arıyorum arkadaşlar. Elinde olan varmıdır? Uygun fiyata bulabilirsem çok iyi olur :)

• uygun fiyata şöyle bir ürün var işine yarayabilir.ben de almayı düşünüyorum yakın zamanda.

https://tr.aliexpress.com/item…999999.260.6e4c3c00ZLLlB4

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • selamun aleyküm. alan arkadaş test videosu paylaşabilir mi? veya tavsiye bilgisi? şimdiden teşekkürler

• selamun aleyküm. alan arkadaş test videosu paylaşabilir mi? veya tavsiye bilgisi? şimdiden teşekkürler

Teşekkür ederim hocam. Bu ürün neden bu kadar uygun peki bi bilginiz var mı. Yani diger hız ölçümü yapan pahalı ürünler yüzde yüz dogrulukta hız tespiti yaparken bu ürün tam dogru tespit yapamıyor mu :D Yani o kadar para verecegime bunu alırım. Piyasada 1000tl üzerinde chrono aletleri var.

• bende suan aliexpress urunlerini arastiriyorum

Zoraki ultra 5.5 & 4.5
    Stoeger x20 suppressor 4.5
    Hatsan mod 125 sniper 5.5
    Hatsan mod 125 th 5.5

Hatsan Flash 5.5

Hatsan Nova Compact LW 6.35

Diana Mod54 AirKing 5.5

Hatsan At44 WX-10 Long LW 5.5

Hatsan BT65 Long LW 6.35

Walther Talon Magnum 4.5
    Walther Falcon Hunter 5.5