İlan Kaldırılabilir.

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • pcp ye geçiş yapacağım için aşağıdaki ürünlerimi satıyorum. Mod 135 qe wortex silahım şuan bakım işlemleri için hatsan serviste olup, eğer 10 kasıma kadar alan olursa kargo ücreti ödemeden servisten direk adresine yönlendirebilirim. Silahın tüm bakımları yapılmış olarak gelecektir. hem silah hem dampa kozmetik olarak 10 üzerinden 9 not alır.

Mod 135 qe wortex 5,5 mm : 500 TL

Yatagun DAMPA ayak : 120 TL     SATILMIŞTIR.

Cometa Fenix 400 Comp. Star Orjinal yayları : 180 TL (3 adet)   SATILMIŞTIR.

Fiyatlar pazarlığa açık değildir.

Malesef galeri bölümüne ulaşamadığım için resim ekleyemiyorum. irtibat numaram 0 532 052 82 46

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3x9x40 AO

Mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenleyen Ramazan B. ().

• mod 135 qe vortex ve yatagun dampa kullanmaktayım . Ürünlerin 0 fiyatları ortada. Ürünlerinizin hızlı satılmasını istiyorsanız fiyatı güncelleme de payda var

• Uyarınız için teşekkür ederim Avsezonu kardeşim. Ben dikkat etmeden silahın ekstra dürbünlü fiyatına bakmışım. Sıfırı 750 TL imiş.

Güncel Fiyatlar Aşağıdadır. Saygılarımla...

Mod 135 qe wortex 5,5 mm : 500 TL

Yatagun DAMPA ayak : 120 TL SATILMIŞTIR.

Cometa Fenix 400 Comp. Star Orjinal yayları : 180 TL (3 adet) SATILMIŞTIR.

Hawke Vantage 3*9*40 AO dürbün : 400 TL SATILMIŞTIR.

Mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenleyen Ramazan B. ().

• rica ederim hayırlı satışlar

• rica ederim hayırlı satışlar

Teşekkürler. Rabbim cümlemizi iyilerle karşılaştırsın...

Yatagun Dampa alperen692 hocama satılmıştır. Kendisine hayırlı olsun.

Diğer ürünler günceldir.

• YENİ

Diğer ürünlerim satılmıştır. Güncel olarak

Mod 135 qe wortex 5,5 mm : 500 TL . Silahım Bugün itibariyle hatsan servisten gelmiştir.

Yapılan işlemler: Kol pimi değişimi, namlu doğrultma, piston değişimi ve genel bakım işlemleri yapılmıştır. Kutusunda alıcısını beklemektedir. SAygılarımla.

• Ramazan B.

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık : “Satılık Mod 135 qe wortex 5,5 mm.” Yeni Başlık: “İlan Kaldırılabilir.”.
    • YENİ

Her ne kadar pcp kullanacak olsamda, olur da tüpün boş olduğu zamanlar olur, silahın arızalı olduğu zamanlar olur diye düşünerek wortex silahımı satmaktan vazgeçmiş bulunuyorum. Herkese hayırlı alışverişler dilerim.