SATILMIŞTIR !!! Satılık Hawke Vantage 3*9*40 AO

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mod 135 wortex imin üzerinde kullandığım dürbünümü pcp de daha üst model bir dürbün almak için satıyorum. Dürbün 10/10 temizliktedir. Hiçbir problemi yoktur. Orjinal kutusunda gönderilecek olup, kargo alıcıya aittir. Fiyat : 400 TL.

isteyene watsaptan resimleri gönderilir. irtibat numaram 0532 052 82 46

Herkese hayırlı satışlar.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3x9x40 AO

• This clearly stands out to be the best thing for so many long time I did not get the basic public insights Buy Custom Essay Online have been giving things randomly all over again which is a good thing to see here.

• YENİ

selam hocam milldot varmı dürbünde acaba?

• Türkbull bullmaster 5.5 - utg leapers 8-32x56 accushot
    • YENİ

Hayırlı sabahlar. Evet hocam. Her yöne 4 adet mildot mevcuttur. En üst dottan sıfırlama yaptığımda120 mt atışlarında alttaki dotları kullanabiliyorum. 150 mt atışlarında ise dotlar yetmediği için alttaki düz çizgi bölümünü kullanıyorum.

• YENİ

selam hocam ilanım var bitane utg8-32-56 üst model le takas düşünürmüsün diycektim ama istanbulda değilsin sanırım

• Türkbull bullmaster 5.5 - utg leapers 8-32x56 accushot
    • YENİ

Pcp alacağım için dürbüne ilk etapta bu kadar bütçe ayırmam mümkün değil hocam.

Dürbünümün güncel fiyatı : 350 TL dir. ilgilenen arkadaşlara resimleri gönderilir.

• YENİ

Dürbünüm satılmıştır. İlan kaldırılabilir.

• Ramazan B.

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık : “Satılık Hawke Vantage 3*9*40 AO” Yeni Başlık: “SATILMIŞTIR !!! Satılık Hawke Vantage 3*9*40 AO”.