Şans Meselesi (Hatsan hk.)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ekim ayında Amerikan İspanyol ve Rus hobidaşların hatsan flash ilgisi dikkatimi çekti..neredeyse bütün videoları izleyip yorumları dinledim ilk pcp tecrübem için Flash 5.5 mm.almaya ikna oldum güzel bir combo olduğunu görünce satın aldım..tereddütsüz havale çıkarıp siparişimi verdim ve sorunsuz şekilde elime ulaştı bir yandan yorumları okurken Yaşanan problemleri görünce gerilmedim dersem yalan olur..pcp tecrübem hiç yok..hediye pompa+dürbün vs.her biri sorunsuz ve yavaş yavaş sizlerden öğrenerek ekipmanları kullanmayı öğrendim ve bugün atışa çıktım dürbün sıfırlamaya ve değişik gramaj pelletleri denemeye.ortalaması yüksek bir silah...3 dolum ile ortalama 14 şarjör pellet kullandım isabet oranı,silahın hafifliği verdiği atış tadı yüksek..ortalama atışlarım 50 metre oldu ancak dürbün ayarı ve etkisini görme atışlarıydı..başlamak için ideal bir silah olduğuna inanıyorum yorumlarım bundan ibaret ..herkese iyi atışlar iyi hafta sonları dilerim..( değerli bilgiler için ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim):)

• hayırlı olsun iyi günlerde kullanın =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$