Hatsan Mod 135 qe vortex Full takım

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
 • Merhaba, 2-3 ayda bir 40 50 atış yapabildiğim. toplamda 1000 pelet atılmamış havalı tüfeğimi satıyorum. Ürün temiz kullanılmış olup yağlaması bakımı yapılmıştır. Küf pas lekesi yoktur. Dış ahşap kısmında hafif ince çizikler olabilir. Ürünün gücü hala aynı dır. yaklaşık 100 metreden cam şişeleri hala kırabilmektedir. Ben genellikle 50 metreden deniyorum. bulunduğum konum itibari ile.


  Ürün içerikleri : Spot On Gamo pro hunter gamo pro hunter ve az bi miktarda kalan JSB Exact Jumbo peletler hediyemdir.

  Hatsan Protector Dampa ayak mevcuttur.


  Ürün resimlerini farklı bi siteden yüklüyorum. Umarım yöneticiler kızmaz. Çünkü site galerisi yükleme yapmıyor ve lisans uyarısı veriyor.


  ÜCRET: Hepsi 550TL . Kargo Ücreti Alıcıya aittir.

  Telefon:5330484777


  5arj1j.jpg

  ADQjdp.jpg

  0Rj3o9.jpg

  4j2Nv4.jpg

  JZrjyo.jpg

  OvnjpQ.jpg

  zjvN76.jpg

  GmQjO6.jpg

  y68kry.jpg

  6a7jz7.jpg

  Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen prax ().

 • bende mod 135 qe seti oluşturdum yaklaşık 1500 liraya maal oldu . Biraz daha erken paylaşım yapmış olsanız iyi olacakmış

 • bende mod 135 qe seti oluşturdum yaklaşık 1500 liraya maal oldu . Biraz daha erken paylaşım yapmış olsanız iyi olacakmış

  birisine nasip ama kime :D.

 • En son olabilecek fiyat nedir

  Gerçekten alıcı iseniz telefonla mesaj ya da arama yolu ile gönlünüz den geçen fiyatı söylerseniz daha iyi olur kanımca. Ben de olur olmaz derim . Teşekkür ederim.

 • Gerçekten alıcı iseniz telefonla mesaj ya da arama yolu ile gönlünüz den geçen fiyatı söylerseniz daha iyi olur kanımca. Ben de olur olmaz derim . Teşekkür ederim.

  kendim için değil bir başkası için soruyorum fiyatı uygun görünce sormamı istedi

 • kendim için değil bir başkası için soruyorum fiyatı uygun görünce sormamı istedi

  Gönlünüzden geçeni mesajla bildirsin veya arasın ya da siz kaç diyorsanız arkadaşınız adına söyleyin olur olmaz belli olur . Normalde fiyatım gayet makul bu hobinin içindesiniz bilirsiniz.


  Telefon numaram konu başında yazılıdır.

 • bende mod 135 qe var düşünürseniz

  Hatsan optima 550 ;avci; agt

  Hatsan mod 135 QE vortex

  Swiss arms jericho 941