Scuba tüp secimi yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evet anlattığınız olabilir fakat yani bukadar pcp tüfek var turkiyede bunun başını çeken 2 tane firma var. Tüp dolum makinası yapabilirler ben kendimden örnek veriyorum pcp tüfek aldim geri iade ettim cok-da severek aldim kral jumbo. Sırf 300 bar scuba dolumu yaptiramadigim için imkansızlıktan. Yine kırma namlulu kalite bir tüfek alicam o şekilde devam edicem hobiye. Artık dürbün bozmayan gurupmani güzel bir tüfek önerilerinizi bekliyorum siz değerli hibidaslarimdan

• evet anlattığınız olabilir fakat yani bukadar pcp tüfek var turkiyede bunun başını çeken 2 tane firma var. Tüp dolum makinası yapabilirler ben kendimden örnek veriyorum pcp tüfek aldim geri iade ettim cok-da severek aldim kral jumbo. Sırf 300 bar scuba dolumu yaptiramadigim için imkansızlıktan. Yine kırma namlulu kalite bir tüfek alicam o şekilde devam edicem hobiye. Artık dürbün bozmayan gurupmani güzel bir tüfek önerilerinizi bekliyorum siz değerli hibidaslarimdan

Herkez bildiği şekilde yardımcı oldu. Yalnız hiç bir pcp üretimi yapan firma kompresör üretmiyor. Ben pompa ile başladım. Bir zaman sonra 230 bar denk geldi uygun fiyata aldım. Sonra geniş hacimli tüp alınca 300 bar aldım. Bazen itfaiye doldurdu. Bazende kargo ile dolum yaptım. Kaç senedir böyle devam etti. Bir arkadaş dünya para verdi kompresör aldı geçende. Pcp ye 5 sene oldu başlıyalı. Onca zaman bu kahrı çektik. Şimdi siz istiyorsunuz armut dalda piş gel ağzıma düş. Pcp zahmetli geldi. Kırmalı olsun dürbün ayarı bozmasın VS.. Kırmalı tüfeklerin yaylı olanlar dürbün bozar. Pistonlu olanlar da daha azdır. Dampa ayak alsanız iyisinden en az 300. Yaylı için bir dürbün alsanız 500 birde tüfek 600. Ortalama 1200 1300 gözden çıkın. Ha 500 de alırsınız ama ne kadar saglıklı olur bilinmez. Pcp 18 gr 900 fps ile atarken kırmalı 700 ile anca atar.. Piyasada onca çeşit var. Açın YouTube izleyin videoları. Anlatan var.

• ben armut ol ağzıma düş demedim kusura bakmayın burası tartışma alanı da değil.. Sen ugrasmissin uğraşmamışsın beni ilgilendirmezki varsa bi fikrin söyler geçersin. Insanlar burda borderline yardımcı oluyorlar. Bilen bilmeyene öğretiyor. Ayrıca maddiyat kişileri bağlar seni bağlamaz. Kimin ne alacağına ne yapacağına sen karar veremezsin. Ayrıca o piston dediğin hem yaylida olur hem gas ram ile çalışan da olur. Çok fazla bi bilgiye sahip olmadan her konunun altına yorum yapılmaması daha doğru olacaktır saygılar..