Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hocam dürbün için kriter çok.Öncelikle bütçe-ne amaçla kullanacağınızı-mildot durumunu -yandan paralakslı mı normal mi bunlarıda yazarsanız ,yardımcı olacak arkadaşlar çıkacak ve seçiminiz daha sağlıklı olacaktır.

Diana mod 26 (1990)-----------------------4.5 mm

Cometa Fenix 400 Compact Star -------5,5mm
    Sheridan 342 Multipump(1978-1979 )- 5.0 mm
    Zoraki ultra hp 02 mod aşamasında---- 4.5mm
    Cybergun colt 1911 CO2------------------- 4.5 mm
    Umarex H&K Usp CO2 -------------------- 4.5 mm

• Kac x olursa olsun bence orjinal durbun kullanin. 4 tane cin mali mafettim. inanin atista yaptiginiz isabeti bile cok etkiliyor

ne oldu senın hawke ?

Kral Puncher Breaker W 5,5 Rg.

Hatsan mod 135 QE Vortex 5,5

Huğlu 12 cal süperpoze(özel yapım)

Huğlu 20 cal süperpoze

Sarsılmaz magic 12 cal

• Kac x olursa olsun bence orjinal durbun kullanin. 4 tane cin mali mafettim. inanin atista yaptiginiz isabeti bile cok etkiliyor

Bütçe....

Diana mod 26 (1990)-----------------------4.5 mm

Cometa Fenix 400 Compact Star -------5,5mm
    Sheridan 342 Multipump(1978-1979 )- 5.0 mm
    Zoraki ultra hp 02 mod aşamasında---- 4.5mm
    Cybergun colt 1911 CO2------------------- 4.5 mm
    Umarex H&K Usp CO2 -------------------- 4.5 mm

• O havkeye neler olmadiki. Siparisi verdim. Ertesi gun avfoniyi aradim siparisim ne durumda diye 2000 liralik urunu kapida odeme gonderemem dedi. Zaten son urun belki teşhir urun olabilir kontrol etmem lazim dedi tamam dedim almadim. Bende bu sure zarfinda utg 8 32 56 aldim. 2 gun sonra aras kargo aradi odemeli bir urununuz var dedi ne kadar desim 2117 lira dedi. Avfoniyi aradim tekrardan dedim urun gelmis ama teşhir urun mu diye sordum. Sizi arayip bolgi vericeklerdi dedi. Arayan soran olmadi dedim kapandi konu

• ilgilenen arkadaslara tesekkür ederim

Fakat ben fazla anlamam ondan sordum Tufegim pcp nova mesafe 100 mt buna göre hangi dürbün yeterli olur saygılar

• ilgilenen arkadaslara tesekkür ederim

Fakat ben fazla anlamam ondan sordum Tufegim pcp nova mesafe 100 mt buna göre hangi dürbün yeterli olur saygılar

hawke 3-9x40 mildotlu dürbün mevcut . Chairgun pro uyumlu

• Bence arkadasin sattigi hawke baslamak icin ideal. 100m de ne vurmaya calisacaginiza bagli

Mod 135 qe tüfekle 100 m civarı soda şişesine çok rahat isabetli atışlar yapabiliyorum. Dürbünden memnunum satıs sebebim daha büyük dürbün aldığımdan dolayıdır yoksa kesinlikle dürbünde bi sıkıntı yoktur

• Arkadasin hawke marka durbunune bi bakin isterseniz. Bi kac gundur benim de kafami kurcaliyor acikcasi :)

azıcık da ben kafanı karıştırayım 😂 dürbünün optik merkezlemesi terazisi de alınıp yapıldı . Tüfeğe güzelce monta edip gerekli sislemelerin yapılması kaldı 😂😂😂