Blowbackli havalı tabanca

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
 • Merhabalar. Sağlam blowback hissi veren bir havalı tabanca arıyorum. Yani ağır blowback operasyonu olmalı, hissettirmeli. Aynı zamanda boncuk atar silah gibi güçsüz olmazsa iyi olur. 400 fps üstü olması tercihimdir. Bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

 • Gamo c15 blowback bir bak derim ben kullanıyorum gayet güzel ve memnunum

  Co2 tüp kullanışı nasıl hocam kaç şarhörle bitiyor tüp? Güç aynı zamanda iyi mi? Birde üst mekanizmayı kitleme varmı son mermiyı sıkınca onu merak ediyorum

 • Co2 tüp kullanışı nasıl hocam kaç şarhörle bitiyor tüp? Güç aynı zamanda iyi mi? Birde üst mekanizmayı kitleme varmı son mermiyı sıkınca onu merak ediyorum

  Kullanışlı gayet güzel aşırı gerçekçi duruyor 30 mermiden sonra çok etkili olmuyor ama 30 a kadar iyi mekanizma kirlenmesi yok ateşliler gibi

 • Kullanışlı gayet güzel aşırı gerçekçi duruyor 30 mermiden sonra çok etkili olmuyor ama 30 a kadar iyi mekanizma kirlenmesi yok ateşliler gibi

  Eyvallah hocam bilgilendirme için.

 • Aradığınız özellikler KWC Tanfoglio Witness 1911 CO2 BB Pistol'de var. Aynı tabancayı çeşitli firmalar farklı isimler altında da satıyor (ASG, Swissarms vs.). Pellet değil, 4.5 mm BB atıyor, isabetli ama yine de düz namludan atılan BB'den bir pellet hassasiyeti beklemeyin.

  Gerçekçilik hissi çok fazla, sökümü gerçek 1911 ile aynı, çift emniyet özelliği aynı, son BB atıldıktan sonra üst mekanizma geride kilitlenerek kalıyor.

  Youtube'da çeşitli incelemelerini görebilirsiniz.


  https://www.youtube.com/watch?v=ikCiN4NFbGY&bpctr=1544619095


  Sıfır fiyatı maalesef son zamanlardaki döviz artışına bağlı olarak tüm diğer silahlar gibi hayli yüksek.


  Bende Cybergun ve KWC olarak 2 adet vardı, maalesef 2015 yılında her ikisi de çalındı. Seri numaraları: 20520047 (Cybergun Tanfoglio Witness 1911) ve 40114429 (KWC 1911). 2.el olarak denk gelir ise haberiniz olsun :-) • ikinci el olarak kwc mevcut eğer ilgilenen arkadaş varsa.

 • Eyvallah hocam ilgilendiginiz için ama elimde crosman gi model 1911 mevcut. O da 10 numara silah. 420 430 küsür fps sıkıyor 70 80 atış. Üst mekanizmayıda kitliyor dediginiz gibi son bb den sonra. İsabetide yerinde. Benzer model linkini attıgınız silahla. Ondan dolayı farklı bir model istiyorum. Aslında şu aralar beretta m92, crosman pfam9b tarzı silahlara taktım. Gerçek tabancada üst sürgü kitlenince mermi kovanının fırladıgı bi boşluk oluşur ya. Bu tabancalarda da mevcut bu. Görüntü çok estetik oluyor. Yalnız fps degerleri çok düşük. 290 312 vb gibi fps degerleri var. Crosman pfam9b 400 fps gösteriyor ama yorumlarda yanına yaklaşamıyor deniliyor. Hani boncuk atar gibi bi silah almak istemiyorum. Ama böyle bi tabanca almak istiyorum. Kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar varsa bu konuda yardımcı olabilrlerse çok sevinirim. Dedigim özellik bulunan ve gücü ortalama üstü olan en azından. Yanlış hatırlamıyosam 'Mno' isimli arkadaşımız kwc beretta m92 kullanıcısıydı. Belki bu silah ve benzerleri hakkında bilgisi vardır ve güzel bir cevap alırım diye umuyorum :)

  Not : Co2 tüp harcama miktarıda önemli. Yani öyle sadece 40 45 iyi atış yapmasa iyi olur.

  Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen AliB ().

 • hocam iyi günler Cybergun Tanfoglio Witness 1911 silahını denediniz kullandınız sanırım. https://www.avfoni.com/urun/cy…-5mm-fixed-havali-tabanca bu linkteki silah aynı silahmı eğer aynıysa almak istiyorum fiyat çok uygun geldi.

 • hocam iyi günler Cybergun Tanfoglio Witness 1911 silahını denediniz kullandınız sanırım. https://www.avfoni.com/urun/cy…-5mm-fixed-havali-tabanca bu linkteki silah aynı silahmı eğer aynıysa almak istiyorum fiyat çok uygun geldi.

  Hayır, bu aynı tabanca değil. Öncelikle blowback değil, sabit tabanca. Bahsettiğim tabancanın linki aşağıda, göreceğiniz gibi hem görüntü, hem fiyat olarak çok çok farklı:

  https://www.avfoni.com/urun/cy…911-havali-tabanca-251584


  Aynı tabanca KWC, Cybergun, Swiss Arms markaları altında satılıyor.