Hatsan mod 135 qe vortex 5.5 mm set

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 29.09.2018 faturalı tüfeğim set halinde satılıktır .

Sette bulunanlar;

-Hatsan mod 135 qe vortex 5.5 mm(750 tl ye Aksu avdan alındı)

-Hawke 3-9x40 dürbün(450 tl ye hilal avdan alındı)

-Yatagun dampa(180 tl ye Aksu avdan alındı)

-3 kutu spoton 18.13 grain

-1 kutu spoton 16.5 grain

-2 kutu ince Mehmet 30 grain

-1/2 kutu jsb 15.89 grain

-1/4 premier ultra magnum pellet hediyedir .

Hepsi için istediğim fiyat 900 tldir . Pazarlık veya pcp ile takas için tekliflere açığım. 05459400815 whatsaaptan detaylar için ulaşabilirsiniz

Mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenleyen Avsezonu ().

• Avsezonu

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık : “Hatsan mod 135 qe vortex 5.5 mm full takım” Yeni Başlık: “Hatsan mod 135 qe vortex 5.5 mm set”.
  • hocam öncelikle hayırlı satışlar. haddim olmayarak söylüyorum .tabii en iyisini siz bilirsiniz fakat kıymayın böyle güzel parçalara. av bayileri zaten dolar fırlasada fiyat artışı yapsak derdinde.emin olun bi daha böyle set bulamassınız.

Tüfekler
    + Kral magnum 5.5 mm alttan kırma (NİTRO PİSTON)

+ Hatsan TURCAR (Striker edge) 5.5 mm + tasco 3-9X50 + Hatsan protector dampa ayak

Tabancalar
    +zoraki 918 9 mm p.a.k
    +retay dessert eagle 9 mm p.a.k
    +röhm rg 69 9 mm knall

+Ekol es 66 modifiyeli nişangah 4.5mm

+Aral 622 k 9mm. p.a.k

+Zoraki r1 9mm knall

• hocam öncelikle hayırlı satışlar. haddim olmayarak söylüyorum .tabii en iyisini siz bilirsiniz fakat kıymayın böyle güzel parçalara. av bayileri zaten dolar fırlasada fiyat artışı yapsak derdinde.emin olun bi daha böyle set bulamassınız.

hayırlı akşamlar setten kesinlikle bende çok memnunum hawke optik gerçekten çok net tüfek gayet isabetli ve dürbün ayarı bozulmuyor satmamım tek sebebi eğitime gidecem uzun süre kullanayacam boş boş duracağına bi arkadaş kullansın diye çok uyguna satıyorum. Yine de satılmazsa kundağı güzelce ahşap boyasıyla boyayıp tüfeği de gress yağıyla yaglayıp vitrine kaldıracam

• bir şeyi merak ediyorum. bu tür ikinci el alımlarda fatura adında başka isim yazıyor olması sıkıntı olmuyor mu? bunu sormamın sebebi mesül mahal dışına gitmek için arabanın bagajına koyduğumda polis çevirme vs. de sıkıntı olup olmayacağıdır?

Hatsan Turcar (Striker Edge) - 5.5mm Pellet

Hatsan Mod 25 - 5.5mm Pellet

Umarex X.B.G - .177 4.5mm BB

www.alperheper.com

• bir şeyi merak ediyorum. bu tür ikinci el alımlarda fatura adında başka isim yazıyor olması sıkıntı olmuyor mu? bunu sormamın sebebi mesül mahal dışına gitmek için arabanın bagajına koyduğumda polis çevirme vs. de sıkıntı olup olmayacağıdır?

Ruhsata tabi olmayanlarda fatura bulundurma zorunluluğu yok. Ruhsata tabi olanlarda da ruhsat var zaten. Tedbir amaçlı ve kolluk kuvvetlerinin bilgisizliğinden dolayı bulunduruyoruz faturayı. Bir arkadaşımız kanun numarası paragrafı vs kısmı burada yazıp paylaşmıştı. Gerekli malumatı öğrenip karşınıza çıkan görevliye 6136 sayılı böyle bir hüküm yok şeklinde nazikçe savunma yaparsanız tavrı değişecektir. İkinci el aldığınız ürün faturasına satan kişi bunu şu tc numaralı vatandaşa hibe ettim derse buda resmi olmayan bir güvence olabilir ama kesinliği yok. Bu iş satanın kimlik fotokopisini eklemeye kadar gider.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• selamlar, iyi satışlar, bende de;

1 adet GAMO CFX 4,5 mm .177 Cal.

1 adet Hatsan SUPERNOVA RG LW QE 5,5 mm .22 Cal. PCP Havalı Tüfek

mevcut. ilgilenenler için; 0543 507 6856

ruhsata tabii olmadığı için kabalığa sokmadığın sürece sorun yok

• Fiyatı tekrardan güncelliyorum 3 ay kadar önce aldığım mod 135 qe ve hawke 3-9x40 dürbünü(yatagun dampa hediye edilecek ) toplam da dampa hariç 1200 tl kadar para verdim . 750 tl ye satıyorum (dampayı da 0 aldım ama ufak sorunlarından dolayı hediye edecem)