Vector Counterpunch (HI MIL) 6-25x56 / SCFF-03C

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • YENİ

VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP MP geçen ay sıfır olarak aldığım dürbünü denginde ffp olmayan bir hawke ile takaslamak istiyorum.

değerinde fiyat veren olursa satabilirim.

║▌│█│║▌║││█║▌ ║▌║ ||║
    ©2014 TümHaklarSaklıdır®||

• VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP MP geçen ay sıfır olarak aldığım dürbünü denginde ffp olmayan bir hawke ile takaslamak istiyorum.

değerinde fiyat veren olursa satabilirim.

dostum dürbün hakkında olumsuz düşüncelerin nelerdir.almayı düşünüyordum finansman ayarlayıp ama discovery hı a döndüm gibi 4-14x44 ffp. görüntü kalitesi daha iyi olduğu söyleniyor discoverynin. Satma sebebin ffp olması mı görüntü kalitesi mi reticle mı?

Kral Puncher Breaker W 5,5 Rg.

Hatsan mod 135 QE Vortex 5,5

Huğlu 12 cal süperpoze(özel yapım)

Huğlu 20 cal süperpoze

Sarsılmaz magic 12 cal

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen onur48 ().

• dostum dürbün hakkında olumsuz düşüncelerin nelerdir.almayı düşünüyordum finansman ayarlayıp ama discovery hı a döndüm gibi 4-14x44 ffp. görüntü kalitesi daha iyi olduğu söyleniyor discoverynin. Satma sebebin ffp olması mı görüntü kalitesi mi reticle mı?

ben daha cok takaslamak için ilan açmıştım. aslında bir kaç gündür dönemiyorum. benim tek sorunum reticlenin cok cok ince olmasıydı. netlikte üzerine yok. HD kalitesinde görüntüsü var. scope cam da retic de cok belirgin çıkıyor ama gözümle bakınca o kadar inceydi ki mildotları seçemiyordum meğerse ben dioptiri ayarını 2 kademe açmıştım bütün sebep buymuş. dün bulup düzelttim şimdi cok memnunum. satmaktan da vazgeçtim haliyle.

║▌│█│║▌║││█║▌ ║▌║ ||║

• Ayarını bulduğunuza sevindim. Benim novanın üstünde hediye gelen dürbün duruyor. Acaba aldığınız fiyat nedir aklımda seçenek olarak kalması için öğrenmek istedim

Hatsan Nova Compact Lw Qe 5.5 Optima 3-9x44e
    Daisy Powerline 008 Havalı Tabanca

Söz ola kese savaşı
    Söz ola kestire başı
    Söz ola ağulu aşı
    Yağ ile bal eyleye bir söz

• ben daha cok takaslamak için ilan açmıştım. aslında bir kaç gündür dönemiyorum. benim tek sorunum reticlenin cok cok ince olmasıydı. netlikte üzerine yok. HD kalitesinde görüntüsü var. scope cam da retic de cok belirgin çıkıyor ama gözümle bakınca o kadar inceydi ki mildotları seçemiyordum meğerse ben dioptiri ayarını 2 kademe açmıştım bütün sebep buymuş. dün bulup düzelttim şimdi cok memnunum. satmaktan da vazgeçtim haliyle.

Dioptiri ayari nedir hocam ? Her durbune yapilabilir mi ?

• Ayarını bulduğunuza sevindim. Benim novanın üstünde hediye gelen dürbün duruyor. Acaba aldığınız fiyat nedir aklımda seçenek olarak kalması için öğrenmek istedim

1650 TL ye aldım. bugun uzunca deneme ve test etme fırsatım oldu. iyi ki almışım dediğim tek dürbün.

║▌│█│║▌║││█║▌ ║▌║ ||║

• Dioptiri ayari nedir hocam ? Her durbune yapilabilir mi ?

dürbünün gözümüzle baktıgımız yerde ki gözümüzde ki bozukluğa göre ayarladığımız bir ayar çemberi. %99 dürbünlerde var

║▌│█│║▌║││█║▌ ║▌║ ||║