Mod85 vortex sniper için dürbün önerisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ustalar hayırlı günler hobide yeniyim forumda çok araştırdım fakat geçerli bir konu bulamadım tüfeğim için dürbün ve ayak arıyorum ortalama 50 100 m atışı için 2.el temizde olur elden teslim alabileceğim yada öneride olur bana bir akıl verin araştırmaktan sıkıldım hawke diyeni var diana diyeni var AliExpress den idare ten al diyeni var ben bu tüfek te master yapmadan pcp ye geçemeyeceğim yol gösterirseniz sevinirim saygılar sevgiler.

Kral Puncher Bigmax x 6.35 mm

Hatsan BT65 lw 5.5 mm

Hatsan Flash 101 5.5 m m

Hatsan mod 125 sniper Vortex 5.5 mm

Hatsan mod 85 sniper vortex 5.5 mm

Gamo c15 blowback 4.5 mm

İzmir / Savacı özel otomobil servisi

Kerem Savacı.

• Ustalar hayırlı günler hobide yeniyim forumda çok araştırdım fakat geçerli bir konu bulamadım tüfeğim için dürbün ve ayak arıyorum ortalama 50 100 m atışı için 2.el temizde olur elden teslim alabileceğim yada öneride olur bana bir akıl verin araştırmaktan sıkıldım hawke diyeni var diana diyeni var AliExpress den idare ten al diyeni var ben bu tüfek te master yapmadan pcp ye geçemeyeceğim yol gösterirseniz sevinirim saygılar sevgiler.

Merhaba.elimde hawke ve diana var.diana yaylıda dağıldı.kesinlikle hawke kalitesinde değil.görüntü kalitesi farklı.

Forumda satılan 40 mercek çaplı 9 veya 12 zoomlu dürbünler var.ikinci el olsun hawke olsun.

Yaylıda kullanacağınız dürbün kesinlikle kaliteli ve dayanıklı olmalı bence.

Yaylı silahlarda isabet sağlamak kendi başına bir sorun(tepmeden dolayı).enazından benim için.

Yaylıdan pcp ye geçtikten sonra atış yapmanın keyfine vardım.

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO

• merhaba hoşgeldiniz. Yaylı silahlarda dampa ayak kullanmak zorundasınız kullandığınız dampa ayakta dürbün de kaliteli olmalı. Yoksa kesinlikle satışlarınızdan randıman alamazsınız. Dampa ayak olarak sport match dm 60 şart. Dürbün de 3 9 40 kaliteli bir dürbün yeterli olur

• Ustâdım eliniz tornavida tutuyormu ?

Yani biseyleri söküp takma beceriniz

Tamir etme beceriniz varmı ?

mod 135 qe vorteks Browning 3-9x40 ;avci;

Sarsılmaz Cobra 12ga. pompalı
    Huğlu kooperatif 12ga. Otomatik
    Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• Tabi Ford yetkili serviste çalışıyorum kıdemli uzmanım

Kral Puncher Bigmax x 6.35 mm

Hatsan BT65 lw 5.5 mm

Hatsan Flash 101 5.5 m m

Hatsan mod 125 sniper Vortex 5.5 mm

Hatsan mod 85 sniper vortex 5.5 mm

Gamo c15 blowback 4.5 mm

İzmir / Savacı özel otomobil servisi

Kerem Savacı.

• ben bir cok kisiye yardim etmek istesemde bazi arkadaslar anlamak istemiyor...

Bazilarinin isine gelmiyor,

Bazilari ellerindeki ürünlerin hatali oldugunu düsünüyor... ( satip elden cikartip bi ust seviyeye gecmeyi düşünüyor)

Mesajlar bölümünden size yazacam ???

mod 135 qe vorteks Browning 3-9x40 ;avci;

Sarsılmaz Cobra 12ga. pompalı
    Huğlu kooperatif 12ga. Otomatik
    Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.