Satıldı ilan kaldırılabilir

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba ilgilenen arkadaşlar yazabilirler 4 tüp kullanıldı 1 kutu pellet var 0 gibi denilebilir

• Fiyat belirtiniz lütfen.

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3x9x32 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1x22x33 s;,s

Crosman 1077 + NİKULA 3.5-10x40 Lazer ( (50 metre gider) m;s,S )

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal £tabanxalı$

• Fiyat belirtiniz lütfen.

Tahmin edin...

Yada açık arttırma yapalım.

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO

• Sn alperen692 böyle ilanların tüm sorumlusu sizsiniz.

Şaka bir yana hobidaşlar sizi yanlış anlamışlar.

Herkese merhabalar.:wel:co:m

Forumu biraz daha canlandırmak adına satmayı düşündüğünüz tüfekler, tabancalar, pelletler, aksesuarlar, optikler, reddotlar, okçuluk ile ilgili, ateşli tüfekler ile ilgili, vs ufak tefek de olsa bu gönderi altında paylaşalım diyorum. En azından görüp de birinin aklına yatarsa kenarda duracağına başkası alıp kullanmış olur.

Ayrıca satın almayı düşündüğünüz şeyleri de paylaşabilirsiniz. Elinde olup satmayı düşünen olursa herkesin işi görülmüş olur. Mesela ben mod 95 arıyorum =)

Sevgilerle AirgunTurk Ailesi agt

(Not: illa bu gönderi altına yazılacak diye bir şey yok tabi ki yeni konu da açılabilir. =)

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

• Valla böyle şeylerin sorumlusu değilim.

Forum cansızdı. Yeni girenler ilan açma derdine düşüp buldukları her başlık altına yorum yazıyorlar. Tek dertleri satış ilanı açmak. Bunu bildiğim için forum da gereksiz kalabalık yerine sizin de kopyaladiginiz başlığı yazdım ve herkese de lütfen fiyat belirtin diye forum kuralını hatırlattım buraya kadar her şey normal. Not kısmına yazdığım yeni konu açılabilir derken eski üyeleri kastettim. Çünkü eskilere bu başlık altına yazın ilanları demek bana düşmez satış ilanı açabilecek olan onlar zaten. Yeni üye olmuş arkadaşlar satış ilanı açamayacağı için mantık yürütürsek onlar bu konu dışında kalıyor zaten. ;şrofls;.

Bunun dışında bu işin sorumlusu ben değil eskisi gibi aktif olmayan admin arkadaşlarımız. Bende adminlik olsaydı Pazar dışında başka yerde ilan açtırmaz, takip eder, forum kurallarını hatırlatırdım 😂;,;-;şrofls;.. Lakin admin olmadığım için elimden gelen bu kadar forum kurallarını hatırlatmak.

Yeni arkadaşlara da tekrar sesleniyorum zahmet olmazsa bi forum kurallarını okuyun ;şrofls;.

agt;tese;kkur

vazgeçilmezlerim;

• Açılan verilen ilanlar o kişiye o ilana aittir,Lütfen Saygı Arkadaşlar,başkasının ilanının altına kendi ilanlarınızı vermeyin !

Kral MEGA W 58 cm Uzun Namlu... 5.5 - 6.35   ;tacli#    5-15x50 FFP

Kral NP-01... 4.5 - 5.5 ;tacli# 3-12x44

• bende forumun yeni üyelerindenim.

mesaj sayımı yükseltmek için bende güncel ilanlara kısa cevaplar yazdım.(teşekkürler,hayırlı satışlar,hayırlı olsun gibi)

forum sayesinde konulara daha vakıf olduğum için bazı paylaşımlara kendimce cevaplar yazabiliyorum.

foruma katılma amacım al sat yapmak veya bir heveesle aldığımız ürünleri elden çıkarmak değildi.

forum sayesinde edindiğim bilgilerle birçok ürüne sahip oldum.birkaç ürünüde forum sayesinde satarak veya takaslayarak farklı ürünleride deneme fırsatım oldu.forum olmasaydı şuanda yaşadığım tecrübeleri birkaç katı maliyet ödeyerek gerçekleştirmiş olacaktım.

forumun bilgi kazanımı ve farklı ürünlere sahip olup denemek hevesimizi almak açısından çok yararlı olduğunu düşünüyorum.bunda payı olan tüm hobidaşlarımıza teşekkür ederim.

lakin forumun son zamanlardaki hal ve gidişi benzetmek gibi olursa SAHİBİNDEN.com kalitesinden LETGO seviyesine indirgenmiş olmas(bu arada letgo ya gıcık oluyorum.berki kullanamadığım içindir)

amacım kimseyi eleştirip tenkit etmek değil.sadece forumu amacına uygun kullanmak.

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

• Bende bir merakla aldım fakat pek ayıracak vakit bulamıyorum 900 TL uygundur diye düşünüyorum..?

Tekliflere açığım saygılar

• Hocam lafım sana değil zaten o kişiler kendini biliyordur. Atos hocamın dediği gibi adam her bulduğu yere kendi ilanını yazmakla kalmayıp başkalarının ilanlari altına da kendi ilanını yazıyor.

vazgeçilmezlerim;

• Yanlış bir yere mi konu açtım acaba konuyla alakalı arkadaşlar bilgilendirirse memnun olurum, eğer öyle bir durum söz konusuysa ilan nasıl kaldırılıyorsa gereğini yapalım lütfen saygılar

• Bu forum sitesi geçen yila kadar eşsiz di herkes elini ayağını çekti bu forumdaki arsiv çok cok degerliydi şimdi hic birine ulasilmiyo arşivde kilerin hobi adina tam bi kayip oldu bu siteyi eski haliyle satarlarsa ve hobi adina ilgili kişi alirsa o zaman eskiye döner

Röhm Twinmaster Top .177 ohhunt 4.5*20

hatsan at44-10 long lw regli vector optic 6-25*56 ffp

Steyr LP2 .177
    Benjamin pcp pistol .22 ,Nikula 2-6*28
    Kral bullpup .22
    Ekiz regli at 44 long lw .22,
    Hawke 3-12x44
    CYMA CM.030 Aep airsoft glock
    Benjamin discovery .22
    Zoraki Ultra .177 , Stoeger 4X32

Röhm Twinmaster sport .177
    Hatsan At 44 Tactical .22 ,Sniper 6-24*50
    Stoeger X20 .177 Stoeger 3-9*40

Crosman 8077 Uzi .177
    Hatsan Mod 25 .177

• Kesinlikle katılıyorum ilk bu işe merak saldığımda bu siteye üye olup konuyla alakalı bilgisi olan bir çok arkadaşın yardımını gördüm ve bu makineyi almıştım hepsine teşekkür ederim yıllar sonra giriyorum yalnız çok ilgilenmediğim için satışa koyayım dedim ne kadar doğru bir yere yazdım onuda bilmiyorum.Dediğiniz gibi bu konuya ilgisi olan bir çok arkadaşın faydalanabileceği çok iyi bir sitey di umarım eskisi gibi olur

• Ycilyas

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık : “Umarex Walter cp 88 competition” Yeni Başlık: “Satılık Umarex Walter cp 88 competition”.
  • Bende bu markanın yaylı havalısı var muazzam düzgün bir namlusu var böyle bir namlu beklemezdim yaylı havalıdan. Yiv set namlu içi cam gibi.

Umarex walter firefox 500 serisi ve müthiş hafif.

Bi ara cricketime uydurayımmı diye aklımda bile geçti.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel