Pcp dürbün tavsiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kral pouncher maxi 5.5 havalı tüfeğim için ali expresden dürbün aldim gümrüğe takıldı alamadım. Dün gittim gümrükte nekadar ugrassamda vermediler emniyet genel müdürlüğüne yazı yazıp izin çıkartmak gerekiyordu bende geri gönderdim. Hangi ürünü tavsiye edersiniz. 1300 tl ye kadar alabilirim

• Kral pouncher maxi 5.5 havalı tüfeğim için ali expresden dürbün aldim gümrüğe takıldı alamadım. Dün gittim gümrükte nekadar ugrassamda vermediler emniyet genel müdürlüğüne yazı yazıp izin çıkartmak gerekiyordu bende geri gönderdim. Hangi ürünü tavsiye edersiniz. 1300 tl ye kadar alabilirim

1500 Tl ye youtubeden takip etiğim biri discovery hı 4x14-44 ffp dürbün satıyordu.özelden atayım videosunu bak istersen bi.

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • Discovery ile ilgili iyi yorumlar var, aliexpres den takılmadan gelse keşke,

dıana 460 magnum

• bütçenizibiraz daha yükseltebilirseniz eğer, 2. el temiz hawke dürbün araştırın derim. 6/24-50 sidewinder 20x serisi. bulması biraz zordur. 2, el piyasası 1500 tl civarı. hem piyasası düşmez alması satması kolay olur. hemde uzun zaman kullanabileceğiniz dürbün olur.