Mod 125 vortex öncelikli mod 135 vortex arıyorum

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • iyi günler hocam elimde mod 135 vortex 5,5 var , yazın aldım ama pcp de kullandıgım için dizellemesi olsun diye 1 paket pellet atılıp kenarda bekliyor.

Kral Puncher Breaker W 5,5 Rg.

Hatsan mod 135 QE Vortex 5,5

Huğlu 12 cal süperpoze(özel yapım)

Huğlu 20 cal süperpoze

Sarsılmaz magic 12 cal

• Temiz kullanılmış mod125 sniper vortex var 500 tl

Sportmatch Dm60 var 400

Whatsapptan resim atabilirim

Cep 0530 973 25 23

• sagolasin mod 125 vortex aldim 350 ye. 14 gunluk tufek.henuz.

Dm60 im var sagolasin. Fiyat mukemmelmis

Ben burada dm60 i 140 liraya verdim sifir ayarindaydi. 400 iyi fiyat istiyorsunuz masallah👍

• Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın Dm60 ne zaman verdiniz .

• efe.sedat istediğiniz fiyatı görünce mod 135 qe vortex hawke 3-9x40 dürbün yatagun dampa setini ben bedavaya vermişim gibi bi düşünce oluştu

• Huso07 hocam merhaba. Kırma tüfek mesajını görünce merak ettim, hatırladığım kadarıyla zaten mod 135 vardı sizde ve Kral PCP almıştınız.

Kırmaya dönüş mü var yoksa çevrenize mi alıyorsunuz? Sizin deneyimlerden çok fayda gördüm, sizden aldığım Dm60'tan da öyle. O sebeple Kral PCP deneyimlerinizi de takipteyim.

Hatsan Mod 87 QE Vortex 5.5mm + SportsMatch DM60 + Hawke Vantage 3-9x40 MD AO IR

Bora Barak BR20 20ga

• teknoturk kral pro ve kral jumbo kullandim ikiside gayet keyifli tüfekler.

Evet elimden mod 125 ler mod 135 ler geldi gecti. Mod 135 e bir türlü ısınamadım. Ilk goz agrim mod 125 e geri döndüm. Kral jumboyu yeni bir proje icin degistirmeye karar verdim ve sattim.

Jumbo kralin amiral tufegidir. Hatsanin nova olduğu gibi.

Yeni bir pcp alacagim ve sanirim bu kez farkli bir marka olacak huglu effecto px4 gibi..

Şimdi yeni bir mod 125 sniper vortex edindim. Elimin altinda her zaman bu tüfek olmali. Pcp gücünde ve dizginlenince muazzam isabeti var. Ben 170 metreye kadar memnunum daha da fazlası fantezi oluyor :) kır kır at hava bedava :) bir yatagun veya dm60 dampa (lastik sarilacak) bir de 3 12 44 optima fazlasiyla yeter.

Ben bir tufege bagli kalmayi pek sevmiyorum o yuzden farkli tüfekler deniyorum. Boylece her markanin arti ve eksilerini daha iyi kavrayabiliyorsunuz.

Şahsi fikrim ve tecrubelerim bu sekilde.

• Hatsan mod 125 sniper ile, optima 3-9X44 E dürbünü, bir türlü stabil olarak kullanamıyorum. 15-20 atıştan sonra ayarı kaçıyor, bu sebeple tüfeği sürekli dürbünsün kullanıyorum. Forum dahilinde bu hususta yardımı olacak forumdaş arkadaşların bilgisini rica ederim.

• Hatsan mod 125 sniper ile, optima 3-9X44 E dürbünü, bir türlü stabil olarak kullanamıyorum. 15-20 atıştan sonra ayarı kaçıyor, bu sebeple tüfeği sürekli dürbünsün kullanıyorum. Forum dahilinde bu hususta yardımı olacak forumdaş arkadaşların bilgisini rica ederim.

muhtemelen kendi ayaklarıyla kullanmaya çalışıyorsun . Sarsıntıdan dolayı ayarı sabit kalmıyor . Tavsiyem dampa ayakla kaliteli dürbün kullanmandan yana olur . O kadar masraf yapamam dersen 4x32 dürbün ve yatagun dampayı lastikle bağlarsan sorunu cözersin