2. el pcp pompası arıyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba iyi forumlar. Kral puncher mega w almayı düşünüyorum. 330cc tank hacmi. El pompası ile doldurabilir miyim yoksa illa scuba tüp gerekir mi? Eğer ki el pompası ile doldurabilirsem çok vaktimi alır mı? Merak içerisinde cevap bekliyorum?

Düzenleme : 2. el hatsan pcp pompası satacak arkadaşlar yazabilirler mi.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen AliB ().

• iyi günler dostum,ben kral puncher breaker 280 cc hacimli pcpmi el pompası ile yapıyorum. Benim için önemli olan 120 nin altına düşürmemek barı.65 kiloyum fazla ağır biri değilim ama yöntemini bilirsen sıkıntı yaşamazsın.4 5 dk nı almaz 200e çıkarmak.pompanın ısınmasına izin verme ısınırsa az bekle soğusun.

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • Teşekkür ederim hocam cevap için. Hatsan pcp dolum pompası almak istiyorum. Satan arkadaşlar var mı 2. el ?

• AliB

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “El pompası ile pcp dolumu” Yeni Başlık: “2. el pcp pompası arıyorum”.