Gece Görüşü Yasaksa Bu Ne?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • terör orgutlerı de gıttı gıdıyordan geldi gıdıyordan fılan almaz heralde bu malı,onlara muhımmat saglayanlarda gece gorusunun kralı vardır..yasaklanmasında bı cok unsur vardır ahlaki unsur da bunların ıcınde olabılır röntgencilik gibi..

• Askerliğimde gece pusu timindeydim ve maalesef 13 ay boyunca kullanmak zorunda kaldım.Gözlerimi mahvetti,bende birde Migren varki sormayın gitsin.Eğer birisi o dürbünü alıpta röngencilik yapacaksa bırakında yapsın.Nasılsa uzun süre görme kaybı yaşayacak. ;şrofls;.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Askerliğimde gece pusu timindeydim ve maalesef 13 ay boyunca kullanmak zorunda kaldım.Gözlerimi mahvetti,bende birde Migren varki sormayın gitsin.Eğer birisi o dürbünü alıpta röngencilik yapacaksa bırakında yapsın.Nasılsa uzun süre görme kaybı yaşayacak. ;şrofls;.

+1
    :) Aynen katılıyorum. Bırakın kör olsun zavallı :) Bu arada süpermenin x ışınlı gözleri gibi görüş sağlayan dürbün çıkmasını bekler belki :)

HATSAN MOD135-Ø6,35mm+TASCO 3-9x40 3x Zoomlu Dürbün+Diana Bipod
    HATSAN AT-44WX10 Premium Combo Ø5,5 mm PCP+TASCO 3-9x40 3x Zoomlu Dürbün

UMAREX-COLT 1911-Ø4,5mm CO2 Airgun
    SMITH&WESSON 586-Ø4,5mm 6 INCH SİYAH TOPLU HAVALI TABANCA

VURSAN MD2000 Ø12mm Slugger Otomatik Av Tüfeği+TASCO 6-24x50 Tüfek Dürbünü
    £tabanxalı$ ;tufey#

• Gece görüşü ve termal kamera/dürbünü kullanımı ülkemizde yasak,
    gece görüş ve termal gerçi yeni çıkan lux araçlarda bile standartken ,
    bunların , yasaklanması biraz mantıksız geliyor bana ,
    Sonuçta bunları kötü amaçla kullanacak kişi emin olun çok çook kolay yollardan bunları elde edebilir.
    Alıp ta ne yapılabilir,
    konumuz tüfek ve tüfek dürbünleri olduğuna göre ,
    ülkemizde gece görüşlü dürbünlele avlanılması yasak olduğuna göre ,
    gece fare vurabilirsiniz en fazla ,
    ama mesleki ve hobi manasında bir çok farklı sektörde kullanımı mantıklı ve kullanılmakta ,
    Ne yazık ki ülkemizde kanun koyucular kanunları , elektronik gelişim ve değişim hızında revize edemedikleri için bir çok ürünü edinme ve kullanmada zorluklar yaşıyacağız.

Evanix S10+ ;tufey# Gamo 6-24x50
    Hatsan Torpedo 155 +;tuftabV#

• Ablayı izleyin yorumlara yazmışlar Sarah Connor gibi kadın anlattıkça anlatıyor kadının farelerden sıçan gibi kemirgenlerden çok sıkıntısı var ondan böyle bir işe kalmış http://www.youtube.com/watch?v=oAGayGFY8VA bayada iyi vuruyo meraklısına....

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot