Bushnell lazerli DÜRBÜN

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • elimde bunshell 2.5.10×44 lazerli ve ic aydınlatma ışığı çift renkli.kirmizi yeşil renklerde dürbün var.daha ayar dahi yapılmadı piyasa degeri 799 tl ihtiyaçtan satlik (250 tl son fiyat )

Isteyene watsahoptan 05304685592 dan resim atarım

Mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenleyen mavzer66 ().

• foto atamıyorum galeriye giremiyorum

Dürbün yeşil lazerli dürbün çin malı değildir iç aydınlatması var kırmızı ve yeşil renkte piyasa değeri 799 tl ben son 250 tl vericem 2.5×10.44 diye geçiyor

05304685592 ekleyin vatsahoptan resim atayım

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen mavzer66 ().

• arkadaşlar yukarda telefonum yazıyor sormak istediğiniz birşey varsa Watshop tan yazın telefonum acıktır .mesaj atabilirsiniz

• hızlı resim.com u açın, dosyadan seçin fotoyu yükle deyin, en altta resim direkt adresi yazar onu kopyalayın.bu siteye yüklemek için o kopyaladığınız adresi resim yükleme butonuna basın kaynak ve bağlantı yazan yerlere kopyalayın ekle deyin tamamdır

Kral Puncher Breaker W 5,5 Rg.

Kral Puncher Breaker W 6,35-4,5

Hatsan mod 135 QE Vortex 5,5

Huğlu 12 ga süperpoze(özel yapım)

Huğlu 20 ga süperpoze

Sarsılmaz magic 12 ga

Robust 222 12 ga

• mavzer66

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık : “Bushnell DÜRBÜN” Yeni Başlık: “Bushnell lazerli DÜRBÜN”.