Dürbün ayak açıklığı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Dürbünün bana yakın olmasını istrdiğimden dolayı ilk dürbün ayağı artıkıl vidalarına çok yakın konumda kalıyor.simetrisi bozulmasın diye diğerini 4-5 cm önüne montaj yapsam arası çok açık olmasa sorun olurmu ?

• birader sende biraz abes sorular soruyosun ama ☺ tufegim cizildi bisey olur mu, ayağım uf oldu bisey olur mu? Yanlış anlama saka yapıyorum ama bunlar çok basit cevaplamaya bile gerek olmayan sorular. Monte edince elinle kontrol et oynamıyorsa sağlamsa üstüne düşmedikçe bisey olmaz sonuçta pcp ise. Yayliysa sarsma oldugundan dolayı az daha sağlamlaştır

• 3 soru sormuşum forumda

1 pellet seçimi hakkında

2 dürbün ayağım bozuldu tamir edilirmi

3 ayak montaj aralığı

hangisi abes nesini yanlış anlamıyım dalgamı geçiyosun benimle kapatın gidin o zaman forum mantığınımı bilmiyorsun soru soramayacaksak birbirimize yardımcı olmayacaksak niye bu forum var söylermisin

• Kardeşim hemen niye küsuyosun :) çok içerlemişsin bu kadar icerlenecegini bilsem yazmazdım onu özür dilerim :) sadece kendi görüşümü paylaştım soru biraz komik geldi ama elimden geldiğince çözümü söyledim çünkü başka çözümü yok :) özellikle yayliysa sağlamlaştır.pcp ise bisey olmaz

• Ayak aralıklarının açık olması mukavemet sağlar.

Görseklik olarakda daha iyi olur.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel