Şahi bullets

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben de Facebook'da gördüm. Merak ettim Spoton'la kıyaslayabilecek var mı acaba? Yerli markalar güzel bir rekabetle kalitelerini yükseklere taşısın ve keyifle kullanalım isterim.

Hatsan Mod 87 QE Vortex 5.5mm + SportsMatch DM60 + Hawke Vantage 3-9x40 MD AO IR

Bora Barak BR20 20ga

• Firma ismi güzel ancak kendini f/p olarak ispatlamış spoton varken daha pahalıya ürünleri piyasaya sürerek fazla tutunamaz. Artık ülkemiz de 250 barlık havalı tüfekler üretiliyor durum böyleyken neden yerli bi firma 50-60 grain pelletler üretmeye başlamadı bence biran önce bu işe el atılmalı

• görünen o ki performansı iyi değil zaten pelletin.Umarım ileride düzeltirler.

Kral Puncher Breaker W 5,5 Rg.

Kral Puncher Breaker W 6,35-4,5

Hatsan mod 135 QE Vortex 5,5

Huğlu 12 ga süperpoze(özel yapım)

Huğlu 20 ga süperpoze

Sarsılmaz magic 12 ga

Robust 222 12 ga

• görünen o ki performansı iyi değil zaten pelletin.Umarım ileride düzeltirler.

ben heyacanla birinin 60 grain pellet üretmesini bekliyorum 😂😂

• 28 garain şahi bulleti bu hafta sonu denedim. Pelletlerin 3 te birinin şekli bozuk. Aralarından özenle seçtiğim bulletler ile, airranger ile 200 metreden 15.5 cm boyundaki 250 cc lecola şişelerini arka arkaya rahatça vurdum. Normalde Rocket 32 grain atarım. Rockete göre farkı, daha hafif olmasına rağmen, daha kötü BC değerinden olsa gerek, 1 dot daha alttan vurdu. Spoton bullet şimdilik uzak mesafe için pek tercih edilebilecek isabette değiller. Umarım geliştirilir de alternatif bulletlerimiz çoğalır.

• 28 garain şahi bulleti bu hafta sonu denedim. Pelletlerin 3 te birinin şekli bozuk. Aralarından özenle seçtiğim bulletler ile, airranger ile 200 metreden 15.5 cm boyundaki 250 cc lecola şişelerini arka arkaya rahatça vurdum. Normalde Rocket 32 grain atarım. Rockete göre farkı, daha hafif olmasına rağmen, daha kötü BC değerinden olsa gerek, 1 dot daha alttan vurdu. Spoton bullet şimdilik uzak mesafe için pek tercih edilebilecek isabette değiller. Umarım geliştirilir de alternatif bulletlerimiz çoğalır.

Hocam şahi den girmişsin spotondan çıkmışsın. Şahi mi attın spoton mu orasını pek anlayamadım. Spoton kullandım ben pek okadar da kötü değil.60 70 metrelere atmıştım. Ama şahi atanları görüyoruz maalesef sapanla atsak daha iyi grupman yaparız.

Kral Puncher Breaker W 5,5 Rg.

Kral Puncher Breaker W 6,35-4,5

Hatsan mod 135 QE Vortex 5,5

Huğlu 12 ga süperpoze(özel yapım)

Huğlu 20 ga süperpoze

Sarsılmaz magic 12 ga

Robust 222 12 ga

• 18.13 grain sahi denedim 25 metrede bile ruzgardan cok etkileniyor Spoton 18,13 ayni sartlarda 25 kurusluk grupman yaparken sahi cok dagiliyor. Fiyat olarak spotondan yuksek girdi piyasaya gelistirilmesse tercih edilmez ve fiyati asagiya cekilmeli bence.

• Hocam şahi den girmişsin spotondan çıkmışsın. Şahi mi attın spoton mu orasını pek anlayamadım. Spoton kullandım ben pek okadar da kötü değil.60 70 metrelere atmıştım. Ama şahi atanları görüyoruz maalesef sapanla atsak daha iyi grupman yaparız.

Hocam, ben faydalı olması açısından tecrübelerimi yazdım. Yazdıklarım gayet açık ve net, neyi anlamadınız onu anlamdım. Sizin için tekrar edeyim o vakit. Şahi bulletleri denediğimi, aralarından düzgünleri seçerek, ve isabet olarak beni olumlu anlamda şaşırttığımı yazdım. Spot on'u ise daha önceden denemiş olduğumu, onun ile ilgili de isabetinden memnun kalmadığımı yazdım. Umarım şimdi daha anlaşılır olmuştur. Varsa hala anlaşılmayan birşey, sorun dilimin döndüğünce açklayayım.