Forum'lara Dönüş Çağrısı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
 • Lise-Üniversite yıllarımdan beri takip ediyorum forumları, ekipmanım olmasa bile uzaktan uzağa çok bilgi sahibi olmuştum. Son zamanlarda ki durgunluk sessizlik gerçekten can sıkıcıydı. Bu dönüş çağrısını sonuna kadar destekliyorum. Açıkçası sosyal medyanın da artık bir yerde tıkanıp kalacağını düşünüyorum, geç olmadan foruma dönün :)

  Zoraki Hp 01-02 Ultra - 4.5 £tabanxalı$


  Kral Puncher Jumbo S Tactical - 5.5 ;tufey# • Burası eski güzel günlerine döner mi, şüpheliyim. Keza, pek çok insanın küsüp gitmesine neden olan forum galerisinin silinmesi ile pek çok inceleme ve paylaşım da çöpe dönüştü. Ancak, forumlara dönüş çağrısını çok yerinde bir çağrı olarak görüyorum. Forumlar ve Facebook grupları birbirlerinin alternatifi değiller. Bilginin belirli kategorilerde sınıflandırılabildiği, refere edilebildiği yapı forumlarda mevcut. Facebook hızlı haberleşmede var olmaya devam edecektir.


  Burada mod ve yöneticiler yok. Kontrolsüz başlık ve iletiler nedeniyle yavaş yavaş ölüyor. Diğer forumları denemek uygun olur diye düşünüyorum.

 • Ben de katılıyorum size sonunda sessizliği bozup hepimizin içinden geçenlere tercüman olduğunuz için teşekkür ederim. Ben de hobiyle alakalı öğrendiğim ne varsa burdan öğrendim ve hergün keyifle takip ederdim bu tema değişikliği olana kadar. Ardından bu forum sitesi satılıktır yazısını da görünce umudu kestim artık ama yine de tam kopamamışım uzun bi aradan sonra ne var ne yok diye bakarken başlığı gördüm. Umarım mesaj gereken yerlere ulaşır ve tekrar eskisi gibi olur.

 • Evet bende destekliyorum ve dönüyorum hadi bi canlandıralım forumu

  Diana mod 52. 5.5 mm. ;tufey# 


  Gamo matrix md 4-12x44 ao ;tufey#