İlk Alacağım Tüfek İçin Fikir İstiyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
 • Hangisi 5

  Sonuç katılımcılar tarafından görülebilir

  Reşit olmama çok kalmadı o yüzden boş zamanda kitap okumak haricinde gerçekleştirecek bir hobi olarak havalı tüfekle pratik yapmayı seçtim.

  Şu iki silah arasında takıldım HATSAN Torpedo 150 SNIPER vs 200S Dominator

  200s 150'ye kıyasla daha dayanıklı gözüküyor ama 150'nin FPS'si 200 civarı daha fazla

  Aranızda bahsettiğim tüfekleri kullanan varsa hangisini neden seçmem gerektiği hakkında bilgi verirse sevinirim. Pratik yapacağım alan 100 metrelik menzil için yeterli ama ben 20 metre civarından başlayacağım.

  Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Farew420 ().

 • 200s dediğiniz ,dominator 200 olmalı.Birisi (domi) isabet,torpedo ise tahribat için kullanılacak silahlar.Bu sizin seçiminize bağlı.İki silahın da kurma kolu düzeneklerinden dolayı 4.5-5.5 kg arasında olduğunu belirteyim.Ayrıyeten dominin,torpedoya göre daha güçsüz olduğundan,dominin kurulmasının daha rahat olduğunu söyleyeyim.

 • Yaklaşık 3 4 sene dominator 200w kullandim. Grupman açısından güzel çok sarsıntı yapmadigi için dürbün ayarınıda cok bozmuyor. Zevkli ve uzmeyecek bir tüfek. Eksi tarafi ne dersen her atışta kurmak. Bir zaman sonra bu iş keyif kaçırıyor şu aralar pcp arayisindayim o yüzden. Tavsiyem 700 800 tl alttan levyeli her seferinde tüfeği nişan hattından kaldırıp tekrar nişan hattına koyma isiyle ugrasacagina uygun bi pcp alıp pompayla doldurup 30 40 atista bir nişan hattından kaldır tüfeğini karar senin.