İlk HATSAN Tüfeğim İçin Tavsiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Reşit olmama çok kalmadı o yüzden boş zamanda kitap okumak haricinde gerçekleştirecek bir hobi olarak havalı tüfekle pratik yapmayı seçtim.

Şu iki silah arasında takıldım HATSAN Torpedo 150 SNIPER ve 200S

200s 150'ye kıyasla daha dayanıklı gözüküyor ama 150'nin FPS'si 200 civarı daha fazla

Aranızda bahsettiğim tüfekleri kullanan varsa hangisini neden seçmem gerektiği hakkında bilgi verirse sevinirim. Pratik yapacağım alan 100 metrelik menzil için yeterli ama ben 20 metre civarından başlayacağım.

• Reşit olmama çok kalmadı o yüzden boş zamanda kitap okumak haricinde gerçekleştirecek bir hobi olarak havalı tüfekle pratik yapmayı seçtim.

Şu iki silah arasında takıldım HATSAN Torpedo 150 SNIPER ve 200S

200s 150'ye kıyasla daha dayanıklı gözüküyor ama 150'nin FPS'si 200 civarı daha fazla

Aranızda bahsettiğim tüfekleri kullanan varsa hangisini neden seçmem gerektiği hakkında bilgi verirse sevinirim. Pratik yapacağım alan 100 metrelik menzil için yeterli ama ben 20 metre civarından başlayacağım.

önemli olan ne amaçla tüfek alacaksınız. grupman yapmak için mi? yoksa uzak mesafe atışı mı yapacaksınız?

Hatsan Mod 135 Vortex .22 Cal.

Hatsan Striker 1000X Vortex .22 Cal.

Hatsan Mod 25 SuperTact Vortex QE .22 Cal.

Hatsan Mod 25 .177 Cal.

Crosman Classic 1377 .177 Cal.

Crosman Classic 1322 .22 Cal.

• hatsan al pişman olup spordan soğu .... kral al yola devam . adı gibi kral firma ve ekiple tanış

AA S400 MPR FT nikko 10-50*60

PUNCHER PRO 5,5 walter 8-32*50

mauser k98