Satılık Çeşitli Malzemeler

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
 • Değerli Hobi Dostlarım;


  Hobiye bir süre ateşli(tabanca) kulvarında devam etmek için elimdeki bazı malzemeleri satmak istiyorum. Açıklamaları detaylı bir şekilde yazıyorum. Sorularınızı lütfen mesaj yolu ile sorunuz.


  1. Drager Tüp 300 Bar + Falcon Dolum Aparatı Uzun-Kısa Hortum + Taşıma Aparatı

  Tüpü hobiye başladığım 2009 yılında almıştım. O günden bu yana sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. En son kontrolünü İzmir Güneş Gaz'da Mart 2014 yılında yaptırdım, bir sonraki kontrol tarihi Mart 2019 dur, resimlerdeki barkodlarda görebilirsiniz. Tüpün imal tarihini hatırlamıyorum. Üstatlarımız resimlerden yorum yaparlarsa sevinirim.

  Dolum aparatı şu an bulabileceğiniz en kaliteli dolum aparatıdır. 2010 yılında bir hobidaşımızdan aldım. Falkon markadır. Uzun ve kısa hortumu mevcuttur. Dolum aparatının ucundaki dolum ucu verilmeyecektir.

  Taşıma aparatı Adem Usta imalatıdır. Tüpün bir parçası olarak gördüğüm için tüple beraber verilecektir.

  Tüp+Taşıma Aparatı: 450 TL / Dolum Aparatı : 300 TL / Her ikisi birlikte 700 TL


  2. Megaline Şifreli Tüfek Çantası

  Tüfek Çantasını 2010 yılında aldım. Ölçüleri 125*25*11 cm'dir ve şifrelidir. AirArms S510 üzerindeki dürbünle çok rahat bir şekilde içinde sığmaktadır. Şifre kilitleri daha açılmamıştır. Herhangi bir kırığı veya çatlağı yoktur. İçindeki süngerinde tüfeğin meydana getirdiği ezilmeler mevcuttur, resimlerde görüldüğü gibi üzerinde arazi kaynaklı çizikleri mevcuttur.


  Megaline Tüfek Çantası : 300 TL

  3. Hamster

  Hamster Eskişehir'den çok sevdiğim "MATİ" Murat abimizden FT hevesi ile alınmış olup, benden FT'ci olmayacağını anladığım zaman açığa alınmıştır. Basit bir hamster olup dize dayalı atışlarda oldukça stabil atış yapmanızı sağlar. ( 100 TL )


  Tüp+Taşıma Aparatı + Dolum Aparatı + Hamster : 750 TL


  Megaline Tüfek Kutusu + Hamster : 350 TL


  Bütün ürünler alınırsa : 1000 TL


  Kozmetik kusuru olmayan Blowback Co2 havalı tabancalarla takasa açıktır, takas fiyatları görüşüldükten sonra kararlaştırılır.  [Blocked Image: https://i.hizliresim.com/5aQ5rL.jpg]

  [Blocked Image: https://i.hizliresim.com/0RBMjB.jpg][Blocked Image: https://i.hizliresim.com/4jMB2G.jpg][Blocked Image: https://i.hizliresim.com/XMXQ7k.jpg][Blocked Image: https://i.hizliresim.com/bVGzAb.jpg][Blocked Image: https://i.hizliresim.com/YQNXrj.jpg][Blocked Image: https://i.hizliresim.com/8ad4Dk.jpg][Blocked Image: https://i.hizliresim.com/lqWabk.jpg][Blocked Image: https://i.hizliresim.com/nQW8Jg.jpg]

 • skywagon

  Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık : “Satılık Çeşitl” Yeni Başlık: “Satılık Çeşitli Malzemeler”.
 • dolum ucu olduğuna göre sanırım 1 adet de s510 tüfek var onu satiyormusunuz

  Merhaba;


  Tüfek satıldı maalesef. Dolum ucu onunla beraber gitti.

 • Arkadaşlar;


  Ürünlerin (Hamster hariç ) herhangi ikisini alan hobidaşımıza aşağıda resmi olan iki kutu pelet hediye edilecektir. Ev temizliği esnasında bulunmuşlardır. Soldaki kutu Air Arms ve JSB pelletleri , diğer kutu ise Gamo, Crossman, Diana, Hatsan-Jsb pelletleri ihtiva etmektedir. Her kutu minimum 450 pellet içerir .

  [Blocked Image: https://i.hizliresim.com/MVBMG7.jpg]