Hatsan Mod 125 Sniper VORTEX Uç Kısmını Parçaladım Tamiratı Nerede Yapılabilir

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İyi günler arkadaşlar foruma daha yeni üye oldum bi maruzatım var abim tüfeğimin uç kısmını parçalamış nasıl mı parçalıyo temizleyeyim derken namluya peçete sıkıştırıyo üstüne de çıkaramıyoken pellet koyuyor ve sıkıyo bu seferde en uç kısmı parçalanıyo İzmirde bunun tamirini yaptırabileceğim bi yer var mıdır yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Izmirdeyseniz fabrikaya götürerek yaptırabilirsiniz. Fabrika İzmir de zaten

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Aras kargo ile Hatsan servisine faturasiyla birlikte gönderebilirsiniz.internette hatsanin adresi ve telefonu var göndermeden önce konuşun.faturanin kopyasını gönderin.kaybolma ihtimali var benim Hatsan servisinde kayboldu

• Tercih tabiki sizin ama elinizin altında servis gibi bir imkan varken ve silah orjinal haline döndürülecekken gidip kemeraltında merdivenaltı bi tamircide tamir ettirmek bana pek mantıklı gelmedi. Hatsanı arayıp gerekli bilgiyi alın derim. Ben iki defa mod 135 worteximi gönderdim. Bu süreçte de sürekli telefonla görüşüp bilgi aldım. Bugüne kadar hiçbir problem yaşamadım. Ücretsiz olarak Gayet güzel bir şekilde bakımları yapılıp 10 tl gibi bir kargo ücreti karşılığı silahımı sağ salim bana gönderdiler. Tercih sizin....

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• Az önce HATSAN fabrikasından geldim ve o kadar güler yüzlü o kadar içten insanlar ki çayımı bitirene kadar komple tamiri görmüş ve bakım yapılmış geldi bana ve inanın hatsan gerçekten çok büyük başarıları hak ediyor başardığına da inanıyorum Allah yollarını açık etsin diğer muadil markaları kampanya yapıp ucuzlatsalar dahi ki hatsan yine de hepsinden ucuz hatsandan hiç bir zaman şaşmam helal olsun hepsine

• Tüfeği kılıfina koyup kartona sarıp bantlayip gönderebilirsiniz ben bı sefer öyle yapmıştım.servisten gelince onlarin koyduğu kutuyu atmayın bidaha göndereceğiniz zaman kolaylık olur.

• Güle güle kullanın. Kazasız belasız isabetli atışlar inşallah.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak