Diana Yaylı 'Anket'

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • En İyi Diana Yaylı 20

1. Diana Mod 54 (14) 70%
    2. Diana 350 Magnum (2) 10%
    3. Diana Mod 56 TH (2) 10%
    4. Diana 460 Magnum (1) 5%
    5. Diana Mod 470 TH (1) 5%

Anket bitiş tarihi 15 Mar 2027, 11:39

Selamün Aleyküm abilerim, kardeşlerim. Bu 5 Diana yaylı tüfek arasında kararsız kaldım. büyük yaylı anketindeki sonuçlara baktım ve çoğu kişi fikir ayrılığı yaşasada, çoğunluk Diana'nın tüfeklerini tercih ediyor ama modeller arasında fikir farklılıkları var. Ben de kararsız kaldım ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Seçtikten sonra sebebini ve diğer 4 ünden neden daha iyi olduğunu açıklarsanız sevinirim. Sizce bu 5 tüfek arasından hangisini almalıyım ?

• Sitmograf07983

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Diana Yaylı Anketi” Yeni Başlık: “Diana Yaylı 'Anket'”.
  • Diana 56 kullandım şu anda mod 54 kullanıyorum geri tepmeyi absorbe eden sistemi yüzünden bence diğerleri arasından ayrılıyor bu ikisi tepmeyi atıcıya hissettirmiyor ama dürbün etkileniyor tek dezavantajı ağırlığı ama genelde diana tüfekleri ağır diana 56 ve 54 arasında sadece gez-arpacık farkı var diana 56 da mevcut değil

• Merhabalar,

Bence listenize 48/52 modelini de eklemelisiniz. Ilk Dianam mod 48 idi isabeti, sağlamlığı ve sadeliği ile beni çok memnun etti. Çıtayı yükselterek mod 54 satın aldım. Şahsi fikrim olarak mod 48 i daha çok özlüyorum. Mod 54 tepmesiz evet ama dürbünü üzerinde sağlam tutmak mesele.

Fx impact M3 700mm 5,5 superior+Element Titan 5x25x56

• Merhabalar,

Bence listenize 48/52 modelini de eklemelisiniz. Ilk Dianam mod 48 idi isabeti, sağlamlığı ve sadeliği ile beni çok memnun etti. Çıtayı yükselterek mod 54 satın aldım. Şahsi fikrim olarak mod 48 i daha çok özlüyorum. Mod 54 tepmesiz evet ama dürbünü üzerinde sağlam tutmak mesele.

Teşekkür ederim tecrübenizi paylaştığınız için. 48 ve 52 yede bakıcam. :)

• Diana mod 54 airking tek geçerim..Tepme önleyici sistem iyibir atış imkanı sunuyor.. Azda hafif olsaydı 10 numara 5yıldız

• .

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• Tabiki air kingggg :)

Hatsan optima 550 ;avci; agt

Hatsan mod 135 QE vortex

Swiss arms jericho 941

• 470 kullanıyorum ...envarterimde en sevdiğim tüfek...kalite kukuyor ve çok güçlü ayrıca 54 veya 56 bakınıyorum sırf şu geri tepmesiz sistemi merak ettiğim için...

Daystate airranger 5.5

Diana mod 470 TH 5.5

Diana mod 54 AK 5.5

Diana mod P5 4.5

Evanix blizzard s10 bolt action 5,5

fx t12 5.5

cometa orion BP 5.5