Vector, discovery dürbün arıyorum

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar orjinal vector veya discovery yandan parallakslı 4-16×44 veya 4-18×44, 4-16 ×50 olabilir en az 14 zoomlu olmak şartıyla

Diana mod 52. 5.5 mm. ;tufey#

Gamo matrix md 4-12x44 ao ;tufey#

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen melihefe ().

• 4.5-14x44 vector FFP uygunsa Halil ava bak. Fiyatı gayet uygun yeni aldım ben de.

Kral Puncher Breaker W 5,5 Rg.

Kral Puncher Breaker W 6,35-4,5

Hatsan mod 135 QE Vortex 5,5

Huğlu 12 ga süperpoze(özel yapım)

Huğlu 20 ga süperpoze

Sarsılmaz magic 12 ga

Robust 222 12 ga

• Nasıl memnunmusun

• 4.5-14x44 vector FFP uygunsa Halil ava bak. Fiyatı gayet uygun yeni aldım ben de.

Ffp dürbünler benim de aklımı çok kurcalıyor . Mesela zoom arttıkça artıkıl hedefi kapatıyor mu yada düsük zoom da artı kıl görünüyor mu

• Valla bu iş baya karışık olmadı riske girip AliExpress ten sipariş vercem 100$ altında discovery

• Valla bu iş baya karışık olmadı riske girip AliExpress ten sipariş vercem 100$ altında discovery

İşiniz çok zor risk de yüzde 85 haberiniz olsun .

• Valla bilemedim peki gümrükte takıldı diyelim ne oluyor gerimi gidiyor yoksa vergisini ödeyip alabiliyormuyuz başına gelen varmı

• Valla bilemedim peki gümrükte takıldı diyelim ne oluyor gerimi gidiyor yoksa vergisini ödeyip alabiliyormuyuz başına gelen varmı

Benim basıma geldi vergisini ödüyorsunuz ama tabi o da kolay değil egm de izinler felan ben 2 gün peşinde dolandım emniyet mensubu olmama rağmen ikna etmem çok zor oldu ve en son ruhsatlı bi tüfeğime dürbünü işlettim 50 lira da vergi ödeyip aldım

• Hadiyaa neyse artık o kadar riske girmeye gerek yok bide bizim burda organize bölge müdürlüğünde gümrük var ordaki arkadaşlara bi danışayım aldırabilirmiyiz diye bakalım

• Hadiyaa neyse artık o kadar riske girmeye gerek yok bide bizim burda organize bölge müdürlüğünde gümrük var ordaki arkadaşlara bi danışayım aldırabilirmiyiz diye bakalım

Biraz da şans o kadar dürbün getirip sorun yaşamayan var

• Aynen tamamen şans şimdiye kadar birsürü ürün aldım ali den hiç takılma olmadı elektronik sigara falan onlarda yasak türkiyede ama tabi bu 500 liradan aşşa olmıycak giderse 500 den fazla gidecek o yüzden çok tehlikeli

• Güzelmiş ama yaylıda 50 çap fazla gelmezmi dampam var ama numaranı bi yazarmısın

• Yaylıda 40 dan yukarı çıkmanız sıkıntılı olabilir. Tepmesi az ise silahın o başka tabi.

Kral Puncher Breaker W 5,5 Rg.

Kral Puncher Breaker W 6,35-4,5

Hatsan mod 135 QE Vortex 5,5

Huğlu 12 ga süperpoze(özel yapım)

Huğlu 20 ga süperpoze

Sarsılmaz magic 12 ga

Robust 222 12 ga

• Valla hw 97 k da kullanıcam spotsmach dampa mounta monte edicem ama 50 çapı kurtarmıycakk gibi baktımda ancak yüksek dürbün ayağıyla olcak gibi şu anda 44mm çaplı dürbün var 4-5 mm bi boşluk var

• Herkese selamlar. dürbün gümrükte takılır ise bulunduğum ilin postahanesinde yada ile ait gumruktemi sorunu cozuyoruz. Yoksa İstanbul damı cozmemiz gerekecek. Bursa da yaşıyorum. Aliexpresten bende 1000 TL civarı 8-32x50 dürbune niyetim var.

• Valla ben dün discovery aldım bakalım adama söyledim 18 dolar kesti faturayı kutuyada büyüteç oyuncak teleskop gibi bişey yazıcam dedi çok gönderdim bu şekilde türkiyeye sorun hiç çıkmadı dedi bakalım heyecanla bekliyoruz