Hw 97 k dampayla 50 çaplı dürbün dağılırmı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kardeşim bu ben yaptım oldu mantığından vazgeçin yaylı havalı tüfeklerde dürbün kullanıcaksan dampayla en mantıklısıdır. Ha sen istediğin gibi kullan sürekli vidaların gevşer ayaklar kayar falan bizde yıllardır bu hobinin içindeyiz hertürlü yaylı tüfeğim oldu airking inden gamosundan hatsanından weihrauhdan ve daha birçok tüfek ben sizin yaptıklarınızı çok denedim ama en iyi sonucu dampayla aldım bilmiyorum hiç dampa kullandınızmı ama ben yaptım oldu demek biraz abes bu forumda binlerce makale var yaylıda dürbünle alakalı o kadarda usta adamda var bu gurupta hatta bu forumu kuran mustafa serdar abidir adam o kadar uğraştı milletin bu muzdaripliğinden en sonunda yerli yatagun dampayı yaptı adam yani bütün dünyada bu hobinin aşığı var ve hepside yaylıda dampa kullanın der.

Weihrauch hw 97 k 4.5 mm. ;tufey#

• Kardeşim bu ben yaptım oldu mantığından vazgeçin yaylı havalı tüfeklerde dürbün kullanıcaksan dampayla en mantıklısıdır. Ha sen istediğin gibi kullan sürekli vidaların gevşer ayaklar kayar falan bizde yıllardır bu hobinin içindeyiz hertürlü yaylı tüfeğim oldu airking inden gamosundan hatsanından weihrauhdan ve daha birçok tüfek ben sizin yaptıklarınızı çok denedim ama en iyi sonucu dampayla aldım bilmiyorum hiç dampa kullandınızmı ama ben yaptım oldu demek biraz abes bu forumda binlerce makale var yaylıda dürbünle alakalı o kadarda usta adamda var bu gurupta hatta bu forumu kuran mustafa serdar abidir adam o kadar uğraştı milletin bu muzdaripliğinden en sonunda yerli yatagun dampayı yaptı adam yani bütün dünyada bu hobinin aşığı var ve hepside yaylıda dampa kullanın der.

abi sen kendi açtığın konuyla çelişiyosun şuan
    ben sıfır araba alırım servise bakıma götürmem demekle vidaların gevşer demek bence aynı şey
    bu kadar bilgili abilerimeze hürmeten ben kendi yorumlarımı silerim

mod 135 qe vorteks Browning 3-9x40 ;avci;

Sarsılmaz Cobra 12ga. pompalı
    Huğlu kooperatif 12ga. Otomatik
    Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• Yok çelişmiyorum şu anki tüfeğim hw 97 k biraz biliyosun bu tüfek birçok tüfeğe göre tepmesi darbesi azdır ben o yüzden sordum hani 50 çaplı kullanan varmı acaba dampaya rağmen dağılırmı diye birde 42-44 çaplı bi dürbün bulamadım arkadaşın biri vector un 50 çaplı bi dürbününü teklif etti o yüzden sordum yoksa benim 2 tane dampam var yani dampaya rağmen bi sıkıntı yaşayan varmı diye yok sa biliyorum bir çok yaylıda 50 çaplı dürbün şans işi ya dağılır ya seninki gibi sağlam kalabilir

• Yaylı silahlarda çift tepme olur.ama igt hava sıkıştırmalılarda tek yönlü tepme oluyor sanırsam.evet hayalimiz ateşli yivli silah ama şartları ağır.ama bu spor sonraları bana daha eğlenceli geldi.

• Yok çelişmiyorum şu anki tüfeğim hw 97 k biraz biliyosun bu tüfek birçok tüfeğe göre tepmesi darbesi azdır ben o yüzden sordum hani 50 çaplı kullanan varmı acaba dampaya rağmen dağılırmı diye birde 42-44 çaplı bi dürbün bulamadım arkadaşın biri vector un 50 çaplı bi dürbününü teklif etti o yüzden sordum yoksa benim 2 tane dampam var yani dampaya rağmen bi sıkıntı yaşayan varmı diye yok sa biliyorum bir çok yaylıda 50 çaplı dürbün şans işi ya dağılır ya seninki gibi sağlam kalabilir

Hw97 K ile 50-56-60 mercekli dürbünler kullanıyorlar dünya çapında. youtubede dolu video var. Çoğu kullanıcı dampa bile kullanmıyor.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Evet ondan zaten kafam karıştı o yüzden sordum. Ama bu seferde tüp çapı sırun oldu 50 çaplıların geneli vectör ler falan 30mm. Benim dampalarda 1".

• güçlü tüfeklerin nadiren de olsa dürbünleri bozduğu doğrudur. fakat gözlemlediğim kadarı ile güçlü yaylılarda dürbün bozulmasının yanı sıra, daha çok dürbün ayarının bozulması söz konusu. bundan dolayı da dürbünü tüfek üzerinde sabit tutacak aynı zamanda da tepmeyi önleyecek sistemler geliştirilmiştir. bunun sonucu olarak ta tek parça ayak ve biraz geliştirilmiş hali olan dampa ayak üretilmiştir. tek parça ayakların dürbünü çift parça ayaklara nazaran daha iyi sabitlediği bir gerçektir. dampa ayak dürbününüzü tüfeğe güçlü şekilde sabitleyecek ve aynı zamanda da dürbününüzü en iyi koruyacak sistemdir. ancak bütün bunlara rağmen hiç bir dürbünün ayar kaçırmama veya bozulmama garantisi yoktur. benim ilk dürbünün kullanımdan kaynaklı değilde ıslanmaktan dolayı bozulmuştu.

diana mod 48/52- 177