Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • s.a. gümrüğe takılmış mıydı. Takıldıysa neler yaptınız. İzin nasıl alınıyor, ödenen gümrük vergisi, fatura ve kart ekstresi isteniyormu. Diğer bir konu satış nedeniniz nedir.

• Bunu takasla aldım nakite çevirirmem gerekiyor. satış sebebim bu. eşime tüfek alacağım.

şuan bir tane discovery dürbünüm kargoda ve istanbul ukimde gümrükte kaldı. ukime ulaşamıyorum. afedersiniz mal gibi kaldım :) ne arayan var ne soran 5 gündür gümrükte...

Ben bir delilik yaptım sipariş verdim. şuan pişmanım. eskiden gelirdi dürbün ama şimdi çok daha kontrollü geliyor demekki o sebeple ürünümü alamayacağım gibi duruyor.

Bende bursadayım nilüferde. düşünürsen kaçırma.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

HW 97K .177 FT

Diana Mod 26 C .177 1990 Model

Kral ONE Tac .22 cal

Crosman C31 .177 cal

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Ucuza çinden dürbün alma dönemi bitti . Egm ye dilekçe yazın gerekli izinleri alın sonrasında ithal edin . Vergisini de ödeyip gümrükten alın. Verginin %20 25 olacağını da düşünerek siparişi verin.

• fatih sen nasıl gümrükten geçirdin ben hala anlamadım. 1 defa senin gibi takıldı. ankara emg den yazı istediler. tabiki çıkarttıramadım ve geri yolladık ürünü.

keşke vergisini ödeyip verseler.onada razıyım.

HW 97K .177 FT

Kral ONE Tac .22 cal

Crosman C31 .177 cal

• arkadaşlar 35-40 dolar fiyat yazdırsak üzerine vergi ödeyip alabilir miyiz faturada 40 dolar ekstremizdede 40 dolar karşılığı meblağ yazsa. takılma nedeni 20 dolar altı beyan mı dır acaba. yasaklı ürün evet ama teleskop vb. yazılsa 40 dolar olsa yinede takılır mı. ithalat öncesi nasıl dilekçe ile müracatımız olacak bursa da özel güvenlik şube müdürlüğü var sanırım. bu dilekçe nasıl yazılacak whatsapp üzerinden konu hakkında bilgi paylaşımı yapabilirmisiniz. 05398215653

• fatih sen nasıl gümrükten geçirdin ben hala anlamadım. 1 defa senin gibi takıldı. ankara emg den yazı istediler. tabiki çıkarttıramadım ve geri yolladık ürünü.

keşke vergisini ödeyip verseler.onada razıyım.

Egm ye dilekçe yazdım onla beraber gümrüğe gittim öyle aldım . En garantisi dilekçeni almadan önce yaz ithal etme iznini al sonra siparişi ver gelince de o belgeyle ürünü alırsın. Satıcıya düsük fatura yazdırmaya felan çalışmayın . Derdini memurlara anlatmak daha büyük sıkıntı. Hesap yaparken de vergiyi de düşünerek siparişinizi verin. Ayrıca emniyet personeli biri varsa çevrenizden almanız biraz daha kolay olur . Atanın kırmızı bullpup tüfeğinin çıkmasını bekliyorum . Onda kullanmak için discovery 5-30x56 ffp dürbününü alacam. Tabiki Çin’den yasal yollarla

• dilekçeyi paylaşırmısın bizimle. ve hangi birime yolluyorsun?

onlar bize nasıl bir belge veriyor?

bunları paylaşırsan çok faydalı olur.

HW 97K .177 FT

Kral ONE Tac .22 cal

Crosman C31 .177 cal

• Çakı , Bıçak, Dürbün, Teleskop, Zıpkın v.b. )(İçişleri Bakanlığının 19.04.1999 tarih ve 00062 Sayılı Genelgesine Göre)
    01-İl Emniyet Müdürlüğüne hitaben yazılmış ve Ruhsat İşlemleri Şube Müdürlüğüne havale edilmiş, şirket yetkilisi yada şahsın

imzaladığı ithal edilecek ürünün ne amaçla ithal edeceğine dair detaylı bilgilerin açıklandığı dilekçe

02-İthal edilecek malzemenin Proforma fatura aslı

03-Proforma faturanın yeminli bürodan yapılmış Türkçe tercümesi

04-İthal edilecek malzemenin orijinal katalogu.

05-İthalatçı şirket ise şirkete ait ıslak mühürlü (noter tastikli) imza sirküsü ile Ticari Sicil Gazetesi Fotokopisi, şahıs ise karakol tastikli ikamet ebglesi ile nüfus ucüzdanı fotokopiside evraka eklenecektir.

Evraklarını tamamlayıp Patlayıcı Büro Amirliğine teslim edilen şirket yada şahısların evrakları, Valiliğimizin görüşü ile birlikte İthal izni almaları için İçişleri Bakanlığına yazılarak gönderilir.

Not:evraklar 1 takım asıl, 1 takımda fotokopi olacaktır.

• Bu nedir böyle ya?Bütün kanunlar normal namuslu insanların karşısına zorluk olarak çıkarılmış.

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF

• Bu nedir böyle ya?Bütün kanunlar normal namuslu insanların karşısına zorluk olarak çıkarılmış.

Yasal prosedür böyle. Ben uğraşamam dersen ya risk alırsın yada Türkiye’den alırsın

• bizim tanidik yok be dostum. Tercuman 1000 lira para istiyor biliyormusun :)

Bu proseduru biliyodumda. Sen bir dilekce diyince kolay sandim :)

HW 97K .177 FT

Kral ONE Tac .22 cal

Crosman C31 .177 cal

• Kafa avcısı

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık : “Discovery 6x24-50 HI Sf Dürbün” Yeni Başlık: “Dürbün”.