Haftasonu anadolu yakası atışa giden var mı ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Keyifli bir haftasonu geçirmek için her pazar

başıbüyük ormanına atışa gidiyorum kartal maltepe civarında oturup gidemeyen varsa beraber gidebiliriz bu bölgede hobidaş varmı

Haftasonu atışlarımın resimlerini yüklemek isterim ama beceremiyorum nasıl yapılıyor

• hızlıresim.com dan yükleyebilirsin.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• Ben geçen hafta sonu gittim atışa. Paşaköy mesire alanı. Başıbüyük ormanının neresinde atışa gidiyorsunuz. Atış sahası güzelse gelebilirim.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Ben geçen hafta sonu gittim atışa. Paşaköy mesire alanı. Başıbüyük ormanının neresinde atışa gidiyorsunuz. Atış sahası güzelse gelebilirim.

Yeni gördüm kusura bakmayın atış alanı resimlerini paylaşayım başıbüyük su deposu , çikolata fabrikası ya da piknik alanı civarı diyorlar orman yangınını engellemek için traşlanan bölgeleri kullanıyorum biraz rampa oluyor ama çok yormuyor

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Likollim ().

• Bt65 5.5 kullanıyorum. Bu haftasonu müsait olursam gelebilirim.

• Paşaköy mesire alanındaki atış sahası olarak kullandığım yeri jandarma orman yangını tehlikesi nedeniyle girişlere yasaklamış. Arkadaşın tarif ettiği yerdeki alanı denemekten başka şansımız kalmadı.

• Uzun süredir atış yapamıyorum. Anadolu yakasında atış yapan arkadaşlar, atış yaptıkları yerleri paylaşabilirler mi, ayrıca beraber de atışa gidebiliriz. Araç sorun değil.