Hatsan Mod 99 5.5 mm

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfeğimi yine yaylı başka bir model almak için satıyorum. Herhangi bir sıkıntısı yoktur. Aksi durumda ürün benimdir. Fiyat 250 lira. Yanında bir kutu gamo pro magnum pellet ve tüfek kılıfı verilecektir. Tüfekle ilgili detaylı video ve fotoğraf isteyen olursa paylaşabilirim.

;avci;Ser4827_Mod99

• Tüfeğimi satmaktan vazgeçtim. Temiz bir dürbün bulursam almaya karar verdim😊

;avci;Ser4827_Mod99

• Tüfeğimi satmaktan vazgeçtim. Temiz bir dürbün bulursam almaya karar verdim😊

Mod 99 un üzerine bi dampa ayak ve normal bi dürbün 32mm çaptan büyük olmayan her dürbün işinizi görecektir =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3x9x32 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1x22x33 s;,s

Crosman 1077 + NİKULA 3.5-10x40 Lazer ( (50 metre gider) m;s,S )

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal £tabanxalı$

• Mod 99 un üzerine bi dampa ayak ve normal bi dürbün 32mm çaptan büyük olmayan her dürbün işinizi görecektir =)

Busnell 4 çarşı 32 nasıl olur hocam? Bir tavsiyeniz var mı acaba, çok da para vermek istemiyorum:)

;avci;Ser4827_Mod99

• Busnell 4 çarşı 32 nasıl olur hocam? Bir tavsiyeniz var mı acaba, çok da para vermek istemiyorum:)

Kesinlikle vermeyin bende comet 4x32 kullanıyorum ve bu tüfeğe gayet yetiyor 120 metreden şişe vurmaya yetiyor =) yakın mesafelerde ise çok çok iyi ve yeterli 👍 tabi bu kişiden kişiye göre değişir.

vazgeçilmezlerim;

• Kesinlikle vermeyin bende comet 4x32 kullanıyorum ve bu tüfeğe gayet yetiyor 120 metreden şişe vurmaya yetiyor =) yakın mesafelerde ise çok çok iyi ve yeterli 👍 tabi bu kişiden kişiye göre değişir.

Eyvallah hocam çok sağolun. Peki cometi tavsiye eder misiniz?

;avci;Ser4827_Mod99

• Eyvallah hocam çok sağolun. Peki cometi tavsiye eder misiniz?

Onu da tavsiye ederim. Genelde piyasada ki 4x32 ler hemen hemen aynı üretim ufak tefek farklar dışında. Artıkıl i güzel olanı seçmeniz öneririm, uzak mesafeler de baya işe yarar oluyor

vazgeçilmezlerim;

• Bende mod 85 vortex sniper var comet 4x32 yi bu silah için tavsiye edermisiniz

Aynı güçte tüfekler onda da kullanılır. Bu arada dampa ayak kullanarak dürbünün ömrünü uzatmanizi tavsiye ederim. Dampa ayak ile ilgili bilgiler forumda yeterince mevcut.

vazgeçilmezlerim;

• Hocam bulabilirseniz Diana Magnum+ 4x32 alın. Artıkılı cama işlidir ve sabit zoomlu olduğu için ateşliye bile dayanır. Tek eksisi dot yok.

• Hocam bulabilirseniz Diana Magnum+ 4x32 alın. Artıkılı cama işlidir ve sabit zoomlu olduğu için ateşliye bile dayanır. Tek eksisi dot yok.

Hocam sanırım Türkiye'de satan bir yer yok. Aliexpress'te var ama acaba orijinal midir?

TRY 182.41 15%OFF | DIANA Taktik 4X32 Tüfek Tek Tüp Cam Çift Crosshair Reticle Optik Görüş Tüfek Kapsam

https://s.click.aliexpress.com/e/eD7K6tE

;avci;Ser4827_Mod99