Kral puncher mega, Puncher Breaker S Bullpup Silent Puncher Breaker S

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba , Pcp ye geçmeyi düşünüyorum şimdilik araştırma aşamasındayım sizlere danışmak istedim öncellikle. Aklımda olan modeller kral puncher mega 58cm namlu ucu ve 1050 fsp ve fiyatı ile cezbediyor , diğer model Puncher Breaker S Bullpup Silent sanırım 2019 üretimi ve şoklama namlu kullanılmış forumda Metehan üstadımız öyle yazmış.Sıfır yada formda temiz kullanılmış rastgelirse alabilirim.Pompayla dolum yapmayı düşünüyorum , sizce hangisini tercih etmeliyim ,kronik problemleri varmıdır,bir kere alıp sessiz sakin bir şekilde kullanmak istiyorum sorunsuzca.

Zoraki Ultra 02. 4.5

Hatsan Turcar 5.5

• bende ikisindende var.daha dogrusu maxi var.meganin aynisi diyebilirim.maxi 6.35 breaker silent 5.5.ayrica hercules kullandim simdide hercules bully var.breaker silent ve mega ayni tupe sahip.pompayla ikiside kolayca doluyor.ben chairgun ve strelok programi kullaniyorum.breakerla 130 metreye bile cok guzel basarili atislar yaptim.arac ici kullanimda cok pratik.18.13 de yeterli performansi alamadim ama 15.89 da cok basarili.lakin maxiden aldigim tadi hicbirinde bulamadim.belki elektronik esya gibi buda sans isidir ama bununla ft yarislarina girerim diyebilirim.cok cok stabil ve bunun icin programla kullanmak cok zevkli.100 metrede gurupman yapabilirsin.muhtemelen megada oyledir diye dusunuyorum ama denemeden bilinmez.yanlis bilgi vermeyeyim.bullpub lar oldukca pratik ama tutum olarak normal tufeklerin tadini vermedi bana.kisiden kisiye degisebilir.en iyi tufek en stabil olandir.umarim karar vermek konusunda yardimim olmustur