FX IMPACT 5.5 ÖZEL RENGİYLE

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yurt dışına git gellerden ötürü çok fazla kullanma şansı bulamadığım tüfeğimi gene yurt dışı sebebiyle satıyorum.Üzerinde cerakote uygulaması vardır.Kutu içeriği eksiksizdir.Tüfeğim Ankara da olup ciddi alıcılar gelip görebilir onun haricinde resimlerini paylaştığım gibidir.Yanında bu tüfeğin en çok sevdiği 1 kutu HN nin Baracuda Match 21.14 grainlik peletinden hediye edilecektir.İl dışı kargosu alıcıya aittir.Sıfırdan farkı yoktur.Piyasa fiyatı 15.000 civarlarında satılmaktadır.Ben 12.500 TL ye bırakıyorum.Sorularınız için bana site üzerinden ulaşabilirsiniz teşekkürler.

ŞEHİTLER ÖLMEZ ONLAR DÜNYANIN GERÇEK KAHRAMANLARIDIR VE KAHRAMANLAR HER ZAMAN YAŞAR

Mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenleyen all-clear ().

• Şimdiden alana hayırlı olsun hayalim ama elindekini bile kullanacak zamanım yok

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF

• Hayırlı satışlar...

Hediye pellet ten anladığım kadarıyla 5.5 namlu

Tek namlu mu var ?

Doğrudur tek namlu var.Bu şekilde satın almıştım.

ŞEHİTLER ÖLMEZ ONLAR DÜNYANIN GERÇEK KAHRAMANLARIDIR VE KAHRAMANLAR HER ZAMAN YAŞAR

• Drager 6.8 lt karbon fiber tüp ve kral dolum aparatı da var bunları yazmayı unuttum. Tüple dolum aparatını da 1850 ye bırakıyorum.Tüpün tarihi 2015 olup final tarihi 2035 dir.

• Güncel

• Lütfen ilana resim ekleyiniz.

aksi taktirde konu silmek zorunda kalıcam

Bu ilanda zaten resim mevcuttur konu balığında görebilirisiniz.

• Resimler eklendi.

• İyi geceler

fx impact satıldı mı ?

Durum bilgisi alabilirmiyiz

Saygılar

Duruyor ilan güncel.