Satılık Kral Arms Nemesis Full Set

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hayırlı olsun Zafer abim . İyi satışlar

Teşekkür ederim maalesef zamansızlıktan satıyorum seneye Allah kerim.

Çabuk satılsın diye fiyatı 3300 yapıyorum

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF

• Nemesisi pompa ile doldurmak zor olmadı mı Zafer hocam.Fiyat güzel , pcp güzel alana satana hayırlı olsun.

• Kral Puncher Breaker W 5,5 Rg.+VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 6,35-4,5+VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 5,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Huğlu 12 ga süperpoze(özel yapım)
    • Huğlu 20 ga süperpoze
    • Sarsılmaz magic 12 ga
    • Robust 222 12 ga
  • Tüpte vardı da arkadaşa verdim. Hercules Bully i tüple doldurdum bundan önce :)

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF

• Şu an için set olarak satmayı düşünüyorum

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF

• Uygun fiyat. Alanada satanada hayırlı olsun. Selamlar.

:D Takdir Ediliyorsanız Değil,Taklit Ediliyorsanız Başarmışsınız Demektir. :D

• Birader ilanın içine ilan açılır mı?

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF

• Pompa yerine scuba tüp eklendi üstünde dolum saati mevcut fiyat değiştirilmedi.Bundan daha uygun bulamazsınız:parça satış ile uğraşacak vaktim yok maalesef parça parça satarsam çok daha pahalı çıkacaktır.Sadece tüfek ve dürbünün maliyeti 3850 lira oldu bana

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF

• Hayırlı satışlar dilerim.Dürbün ile 10 metreye atış yapabilmek mumkun mudur,paralax ayarı bu mesafede netleme yapabilir mi acaba? Kapalı alanım bu kadar olduğu için soruyorum kusura bakmayın

• Hayırlı satışlar dilerim.Dürbün ile 10 metreye atış yapabilmek mumkun mudur,paralax ayarı bu mesafede netleme yapabilir mi acaba? Kapalı alanım bu kadar olduğu için soruyorum kusura bakmayın

dürbününüzün özelliğine bağlıdır bu ama ne kadar 10 15 yard yazsa da dürbünlerde 10 metrede netlik sağlanabilir.2 dürbünümde 11 metrede sıfırlıdır benim .uzak mesafe atıcılar da 10 metre altına sıfırlar genelde dürbünlerini.

• Kral Puncher Breaker W 5,5 Rg.+VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 6,35-4,5+VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 5,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Huğlu 12 ga süperpoze(özel yapım)
    • Huğlu 20 ga süperpoze
    • Sarsılmaz magic 12 ga
    • Robust 222 12 ga
  • Cevabınız için teşekkür ederim ancak ilanda ki minimum yakınlaştırması 8x olan dürbünü 10 metreye sıfırlamak mümkün müdür onu merak ettim,paralaks ayarı 8x de 10 metreyi netleyebiliyorsa kullanabilirim çünkü.

• Cevabınız için teşekkür ederim ancak ilanda ki minimum yakınlaştırması 8x olan dürbünü 10 metreye sıfırlamak mümkün müdür onu merak ettim,paralaks ayarı 8x de 10 metreyi netleyebiliyorsa kullanabilirim çünkü.

32zoom dada mümkün. 10 metreye netlersiniz. Sıfırlama yapmak için ön yada arka ayaga shim de kullanabilirsiniz gerekirse.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Air Arms S200 .177 Field Target

Diana Mod 26 C .177 1990 Model

Kral ONE Tac .22 cal

Crosman C31 .177 cal

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein