Satılık Kral Arms Nemesis Full Set

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kullanmaya zaman bulamadığım sıfır ayarında setimi satmak istiyorum.Set şu şekilde

Nemesis 3-4 aylık 2 kutu mermi atmamıştır.Faturalı full kutu içeriği,6,35 namlu hiç kullanılmadı.

Discovery 8-32-50 (Kafaavcısı nickli arkadaştan alınmıştır,üstünde su terazili model) sıfır ayarında

İmitasyon Atlas bipod (ayaklardan birinin içindeki yay kayboldu yerine yay uyduruldu

Hatsan pompa (servise bakıma gönderdim geldiğinde üzerinde çizikler oluşmuş,5-6 aylık pompadır sıfır almıştım)

Yanında elimde muhtelif çaplarda pellet verilecektir

Tüm seti 3500 tl ye Ankara da elden vermek istiyorum.Pazarlık yapamayacağım fiyatı çok uygun yazdım.Gece çalıştığım için burdan mesaj ile ulaşılmasını rica ediyorum.

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF

• hayırlı olsun Zafer abim . İyi satışlar

Teşekkür ederim maalesef zamansızlıktan satıyorum seneye Allah kerim.

Çabuk satılsın diye fiyatı 3300 yapıyorum

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF

• Nemesisi pompa ile doldurmak zor olmadı mı Zafer hocam.Fiyat güzel , pcp güzel alana satana hayırlı olsun.

Kral Puncher Breaker W 5,5 Rg.

Kral Puncher Breaker W 6,35-4,5

Hatsan mod 135 QE Vortex 5,5

Huğlu 12 ga süperpoze(özel yapım)

Huğlu 20 ga süperpoze

Sarsılmaz magic 12 ga

Robust 222 12 ga

• Tüpte vardı da arkadaşa verdim. Hercules Bully i tüple doldurdum bundan önce :)

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF

• Şu an için set olarak satmayı düşünüyorum

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF

• Uygun fiyat. Alanada satanada hayırlı olsun. Selamlar.

:D Takdir Ediliyorsanız Değil,Taklit Ediliyorsanız Başarmışsınız Demektir. :D

• Mesaj yazan onursisman () adlı kullanıcının mesajları

Bu mesajı silen CemalBozan ().
  • Birader ilanın içine ilan açılır mı?

Kral Arms Nemesis

Discovery Hi 8-32-50 SF