'avmarketi.com' Müşteri Memnuniyeti

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar

Geçen ay sürekli alışveriş yaptığım "avmarketi.com' sitesinden bi 'göl kamışı' almıştım ve gelen ürün sorunluydu, arayıp durumu anlattım ve anlayışla karşılayıp ürünü geri istediler ve aynı ürünün yenisini sorunsuz bir şekilde geri aldım.

Biraz reklam gibi gibi olacak ama güvenilir bir site olduğunu söylemek isterim, ürünü satıp bize ne demediler, sorunu çözene kadar iletişim kurdular.

Herkese tavsiye ederim, iyi forumlar!

• Aynı siteden alışveriş yaptım,göndermediler ve fiyat yükselttiler. Stokta yok diye de yalan söylediler. Hiç tavsiye etmiyorum, daha güvenilir sitelere bakın derim.

;avci;Ser4827_Mod99

• avmarketi.com’dan bugüne kadar balıkçılık malzemeleri için birçok alışveriş gerçekleştirdim ve bütün siparişlerime de sorunsuz ve hızlı bir şekilde çözüm sağladılar. Bu bütün internet alışverişleri için geçerli olan bir kuraldır, bir ürünün siparişini vermeden önce satıcı ile iletişime geçilip, stokta olup olmadığı hakkında bilgi alınmalıdır. Yoğunluktan dolayı bazen ürünleri güncelleyemiyorlardır. avmarketi.com’u tavsiye ederim.

• avmarketi.com’dan bugüne kadar balıkçılık malzemeleri için birçok alışveriş gerçekleştirdim ve bütün siparişlerime de sorunsuz ve hızlı bir şekilde çözüm sağladılar. Bu bütün internet alışverişleri için geçerli olan bir kuraldır, bir ürünün siparişini vermeden önce satıcı ile iletişime geçilip, stokta olup olmadığı hakkında bilgi alınmalıdır. Yoğunluktan dolayı bazen ürünleri güncelleyemiyorlardır. avmarketi.com’u tavsiye ederim.

Yıllardır balık marketim ve avmarketi sitelerinden alışveriş yaparım. Bulunduğum şehirlerdeki ballık malzemesi satan yerlerden çok daha uygun fiyata alıyorum. Eskiden belli meblada alışveriş yapınca hediye gönderirlerdi. Artık gondermiyorlar. Arada bir stok sıkıntısı oluyor o zamanda arayıp bilgilendiriyorlar. Ya müdailini gönderiyorlar yada para iade ediyorlar.

• Yıllardır balık marketim ve avmarketi sitelerinden alışveriş yaparım. Bulunduğum şehirlerdeki ballık malzemesi satan yerlerden çok daha uygun fiyata alıyorum. Eskiden belli meblada alışveriş yapınca hediye gönderirlerdi. Artık gondermiyorlar. Arada bir stok sıkıntısı oluyor o zamanda arayıp bilgilendiriyorlar. Ya müdailini gönderiyorlar yada para iade ediyorlar.

Evet önceden belirli bir tutar alışverişlerde hediye içerik gönderirlerdi. Makas, kafa feneri, tartı vs. Sanırım 50 tl ve üzeri alışverişlerdeki ücretsiz kargo hizmeti de kalkmış durumda. Yine de güzel bir firmadır dediğiniz gibi, ikamet edilen şehirlerdeki çoğu av bayilerinde bulamadığımız ürünleri daha uygun fiyatlara bulma imkanı sağlıyor. Bir keresinde ben de stokta kalmayan bir ürünü sipariş etmek istediğim de, paramı anında geri iade etmişlerdi.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen darkwind ().

• Aynı siteden alışveriş yaptım,göndermediler ve fiyat yükselttiler. Stokta yok diye de yalan söylediler. Hiç tavsiye etmiyorum, daha güvenilir sitelere bakın derim.

Forumu dolaşırken geç de olsa bir yanlışı fark ettim. Özür dilerim herkesten. İstemeden de olsa isim yakınlığı sebebiyle yanlış yorumda bulunmuşum. "Avmarketi" sitesinden hiçbir alışverişim olmamıştır. Benim bahsettiğim site net bir şekilde "Avkampmarketi" sitesidir. Bir platform üzerinden ürünleri daha uygun görünürken yok deyip göndermeyen sonra kendi sitesinde çok az bir farkla satışını yapan site idi kendileri. Geç de olsa bu yanlışı düzeltmiş olayım.

;avci;Ser4827_Mod99